Довідку про склад сім’ї більше не вимагатимуть для низки держпослуг (ПЕРЕЛІК)

Довідку про склад сім’ї більше не вимагатимуть для низки держпослуг (ПЕРЕЛІК)

Міністерство цифрової трансформації ліквідувало довідку про склад сім’ї, що була необхідна для отримання низки державних послуг. 

Це зменшить адміністративне навантаження та спростить отримання державних послуг для українців, повідомляє "Урядовий портал".

"Ми продовжуємо ліквідовувати всі безглузді довідки, які сьогодні вимагають від людей задля бюрократичної галочки. Уряд скасував таку довідку для отримання п’яти послуг, які вимагають надання такої довідки. На черзі — ще спрощення 20 послуг", – підкреслив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Кабінет Міністрів України 18 листопада схвалив пропозиції Мінцифри щодо виключення довідки про склад сім’ї з переліку документів, що подаються заявниками під час отримання 6 державних послуг.

Довідка про склад сім’ї більше не потрібна:

  • під час призначення грошової допомоги у разі загибелі або смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців;
  • під час процедури оформлення відшкодування витрат, пов’язаних з доглядом ветеранів війни;
  • під час оформлення виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення або інвалідності працівника чи його звільнення з Держспецзв’язку;
  • під час виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) житла;
  • під час процедури продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України;
  • під час подання військовослужбовцями, які претендують на отримання житлових приміщень або грошової компенсації за належне їм для утримання житлове приміщення.

Чинним законодавством України не передбачено отримання такої довідки і також не визначено орган, який видає таку довідку. Це зробило неможливим отримання такої довідки заявниками і додатково обтяжувало українців бюрократичними процедурами.

Раніше за ініціативи Мінцифри Уряд скасував довідку про склад сім’ї для альтернативної служби.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:20 Середня зарплата на Тернопільщині повернулася до показників листопада: де платять найбільше 15:40 У Тернополі можливі перебої з подачею тепла через аварійні ремонти на мережах 14:48 З російського полону звільнили 200 захисників, серед них восьмеро — з Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 14:20 Шкода довкіллю на 57 млн: трьох осіб лісопідприємства обвинувачують через незаконну вирубку лісу Від читача 11:47 Крафт, апсайклінг і стартапи: молодь Тернопільщини презентувала навчальні бізнес-проєкти у Львові 13:40 НМТ-2026: чотири кроки, щоб зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті 13:00 Біатлоністка з Копичинців стала володаркою Малого кришталевого глобуса юніорського Кубка IBU 12:15 5 березня у Тернополі лататимуть ями на дорогах 11:45 Справу водія вантажівки, який збив дитину в Плебанівці, передали до суду 11:15 Тернополянка втратила 60 тисяч гривень, коли купувала цибулини квітів 10:40 У Тернополі встановлять три меморіальні таблиці 10:06 Дитина принесла до школи гранату у передмісті Тернополя. Що відомо? 10:00 На Тернопільщині судитимуть учасників організованої групи за незаконне виготовлення і збут тютюнових виробів photo_camera 09:30 Відійшла у вічність зв’язкова УПА Галина Кравчук 09:00 Обірвалось життя Героя з Тернополя Володимира Прусевича 08:00 У Лановецькій міській лікарні створили операційне відділення в укритті photo_camera 22:00 Це не дієта: священник Олексій Філюк розповів, хто звільняється від посту play_circle_filled 21:00 Мій ангел не дрімав... історія бійця та офіцера поліції Михайла Бурого photo_camera 20:01 Бізнес із присмаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі 19:02 За обігрів під’їздів без батарей тернополяни отримують «космічні» платіжки. За що нараховують гроші?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up