Другий день спеціалісти шукають ями на дні Ставу. Дві уже знайшли

Усі ями, які знайдуть на дні Тернопільського Ставу в районі "Циганки" засиплять або обгородять буйками. Це може вберегти тернополян від нещасних випадків.

Другий день спеціалісти шукають ями на дні Ставу. Дві уже знайшли

- Ми вивчаємо дно Тернопільського Ставу, досліджуємо ями, які там є, - каже інженер-геодезист Михайло Федишин. - Це в рамках відкриття плавального сезону на пляжі "Циганка". Ми робимо геодезичне обстеження дна шляхом інструментального знімання.

Тобто, є спеціальний геодезичний інструмент - рейка, який ставлять на дно. Зверху на цьому приладі є відбивач, який посилає сигнал на інший прилад, на якому фіксують, на якій висоті стоїть рейка. І от саме перепад цих висот свідчить про те, що на дні є ями. Купання в межах цих ям потрібно обмежити.

- Після того, як ми обстежимо дно, складемо план днища біля пляжу, ці ями обмежать або спеціальними буйками, - продовжує чоловік. - Або засиплють щебнем чи ще чимось. За це вже відповідатиме проектант. Це дуже складний процес, бо тут торфʼяний грунт. Тобто, він може поглинути все, що на нього насипати.

Найоптимальніший варіант, на думку пана Михайла, обгородити ці ями буйками. Досліджують дно Ставу біля пляжу "Циганка" уже другий день. А весь процес дослідження триватиме до двох тижнів.

- Зараз ми знайшли дві ями з великим перепадом, - каже Михайло Федишин. - І навіть біля пляжу є різкий перепад. 

Таке дослідження дна Тернопільського ставу проводять вперше. Як каже Михайло Федишин, є ймовірність, що дно біля Дальнього пляжу теж обстежать. І, якщо вирішити проблему з ямами в дні ставу, то нещасних випадків може більше не бути.

 

Коментарі (4)
 • Anonymous

  Во вуйки-ідійоти... патиком дно міряють... таке тільки в Тернополі може бути.

  21 століття, звичайний риболовний ехолот за кілька тисяч гривень, півгодини роботи і вся Циганка як на долоні.

  Петро Білецький reply Anonymous

  Яке 21 - століття ? Який ехолот ?? Тернопільські служби ше до такого не дойшли. Хоча вже напевно всі рибаки в Тернополі його мають :)

  Андрій Ігорович reply Anonymous

  Це один із способів, не варто відразу людей обзивати

  Петро Білецький reply Андрій Ігорович

  По ходу один з, і єдиний який використовують.
20:00 Тернопільська "Нива" наступний матч проведе в Івано-Франківську 19:30 «Телетріумф-2018» оголосив переможців. Притула отримав три “Телетріумфи" 19:00 За рік близько сотні тернополян їздять на екскурсії в Чорнобиль 18:30 У Тернополі збили двох дітей 18:00 “Караоке без кордонів Live": заспівали, пройшли у суперфінал та отримали подорож у Відень photo_camera 17:42 Де завтра у Тернополі не буде світла? 17:02 У Тернополі померло шестимісячне немовля. З'ясовують чи причина у щепленні 16:30 Нападника, який підрізав Ігоря Турського, оголосили у розшук 16:00 Тернополяни пригадали день, коли вибухнув Чорнобиль 15:00 Вперше в Тернополі дизайнер Андре Тан із ексклюзивним майстер-класом 14:30 Вночі на "Дружбі" чоловік підстрелив хлопця, бо той заважав йому спати 14:15 Тернополяни витрачають на ліки найбільше в Україні 14:00 Від спогадів волосся дибки: тернополянин про Чорнобиль

Дві аварії за участі неповнолітніх трапились у Тернополі 25 квітня.

Повідомлення про смерть малолітньої тернополянки надійшло до правоохоронців 23 квітня о 21 годині від лікаря обласної...

Вже минає 32 роки трагедії на Чорнобильській АЕС. Та біль, який завдала країні катастрофа, не вщухає з роками. Тисячі...

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up