Двом медикам з Тернополя присвоїли звання "Заслужений лікар України"

Двом медикам з Тернополя присвоїли звання "Заслужений лікар України"
  • Відзнаку «Заслужений лікар України» отримали – Бойчук Алла Володимирівна та Герасименко Олена Анатоліївна.
  • Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський з нагоди Дня Незалежності України

Указом Президента України №335/2020 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм" присвоєно високе звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

  • Бойчук Аллі Володимирівні, завідувачеві кафедри науково-навчального інституту післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України,
  • Герасименко Олені Анатоліївні, лікареві комунального некомерційного підприємства "Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр" Тернопільської обласної ради.

Про це повідомили в Управлінні охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації та привітали медиків з нагоди отримання почесних нагород.

Нагадаємо, в червні з нагоди Дня медичного працівника Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами України медпрацівників з різних куточків України. Відзнаку отримав й директор «Тернопільської комунальної міської лікарні №2» Левчук Ростислав Дмитрович. Детальніше про це читайте тут 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ігор Буда
    Лєна, вітаємо.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 У Тернополі провели обшуки в магазині мережі U420: виявили наркотики, замасковані під солодощі і напої photo_camera 14:45 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 22 квітня) 14:30 У Бережанах відвідувач кафе вчинив стрілянину 14:14 В Україні хочу змінити правила іспитів для водіїв Від читача 13:26 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога. 13:30 Пройшов пекло війни і опинився під кулями на власному подвір’ї: вирок у справі ветерана з Настасова 13:00 Вісім камер, які розпізнають номери автівок, з'являться у Тернополі. Вартують понад 604 тисячі 12:39 Тернопіль передав три автомобілі Renault Duster для бійців спецпідрозділу «Артан» (пресслужба Тернопільської міської ради) 12:20 Знову карантин? В Україні зафіксовали перший випадок субваріанту коронавірусу «Цикада» 11:50 Аварія на Коновальця: авто на швидкості врізалось у дерево, є постраждалі 11:10 Прокуратура вимагає від «Лісів України» майже 2 млн грн за незаконну вирубку на Тернопільщині 10:45 Через ремонт дороги змінили маршрут тролейбуса №8 10:10 Майстерність, що конвертується у Starlink: у перший день виставки з молотка пішли дві картини photo_camera 09:30 Ворог вночі бив безпілотниками по Україні: є жертви 09:23 На Микулинецькій затори через ремонт: скільки ще триватиме play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Володимиром Шаповалом 08:00 В Україні з'явилась нова відзнака Президента. Її можуть отримати ліквдатори наслідків аварії на ЧАЕС 22:01 Заморозки до -3º вночі накриють Тернопільщину: штормове попередження 21:15 Фаєри, вболівальники на полі і переконлива перемога: чим закінчився кубковий матч у Тернополі photo_camera 21:00 «Морпіхи не вмирають»: у Тернополі вшанували пам’ять Арсена Козуба play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up