Фото із Шевченком: візьми участь у флешмобі

Фото із Шевченком: візьми участь у флешмобі
  • На Тернопільщині проходить фотофлешмоб "Шевченко в об'єктиві" до 205 річчя з Дня народження Кобзаря.
  • Тернополян закликають долучитись до флешмобу. Підтримала акцію і журналістка “20 хвилин”.

 

До дня народження Тараса Шевченка управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Тернопільською обласною бібліотекою для молоді ініціюють фотофлешмоб "Шевченко в об'єктиві".

   - Ми стараємось щороку до Дня народження Кобзаря придумувати цікаві акції, - розповідає директор відділу соціокультурної діяльності Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Тетяна Кривокульська. - Минулого року ми вшановували Тараса Шевченка, читаючи його вірші. А цьогоріч вирішили влаштувати фотофлешмоб. І нам дуже приємно, що до нашої акції долучається багато жителів області та Тернополя.

Відео дня

А фіналом флешмобу стане одночасне читання поезії Шевченка у всіх населених пунктах області 9 березня о 12 годині біля пам’ятника Кобзарю.

   - Цим флешмобом ми хочемо популяризувати творчості Кобзаря та пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок, музейних виставок та експозицій, - продовжує пані Кривокульська.

Для участі у флешмобі потрібно:

   - з 28 лютого до 7 березня зробити селфі або фото на фоні пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок Т. Г. Шевченка, або ж музейних виставок, експозицій в Україні і в світі приурочених Шевченкіані.

    - опублікувати селфі фото або фото у Facebook на сторінці https://www.facebook.com/flashmobShevchenko/ із зазначенням місця, країни, де було зроблено світлину.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:40 На Тернопільщині зустріли звільненого з полону бійця Олега Кравця 20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up