Генплан не прийняли! Перенесли на наступні сесії

Генплан не прийняли! Перенесли на наступні сесії

Лише вислухати невдоволених тернополян вирішили депутати місцевої ради. Прийняття стретегічного рішення по містобудівному документу перенесли на наступні сесії. Депутати створили робочу групу для того, аби вона вивчила проблемні питання.

- Більшість громадян Тернополя не усвідомлює наслідків прийняття цього незаконного рішення, - коментує еколог Олександр Філь. – Коли забетонують наші парки та сквери, це відобразиться на здоров’ї тернополян. Якщо зведуть усі будови, то нас майбутні покоління будуть проклинати. На мою думку, такий документ повинен мати державну екологічну експертизу, якої він не має. Тому я вважаю, що нам необхідно зараз зупинитися і ближчим часом не приймати цього доленосного рішення.

Своє негативне бачення стосовно незаконних змін у містобудівному документі також висловили ряд депутатів міської ради та представники різних громадських організацій та простих тернополян.

Активісти наголосили, що роками містобудівний документ чиновники "підмальовували", а на основі тих "підмальовок" давали добро на отримання землі й будову. А коли постало питання про легітимність Генплану – розводять руками, мовляв, нічого не можемо зробити, оскільки всі проблемні ділянки давно вже - у приватних руках.

Міський голова сказав, що є відповідна процедура прийняття такого містобудівного документу, тому рішення про його погодження чи не погодження ще не на часі.

За результатами голосування прийняли рішення створити робочу групу,, щоб вивчити детальніше проблеми цього документу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Кременецькому ботанічному саду квітують магнолії 21:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 20:03 Хотів закопати тіло, але не встиг. Що насправді сталося в Котузові, де чоловіка знайшли на подвір’ї 19:20 Опублікували відео з бодікамер патрульних у Києві: їм повідомили про підозру Від читача 08:24 Яка максимальна сума ваучера у 2026 році? 19:00 З вулиці Новий Світ евакуювали покинутий «Опель» 18:00 Де у Тернополі впорядковують двори та ремонтують дороги і тротуари: адреси 17:00 Помер знаний науковець ТНПУ Петро Залюбовський 16:30 Опендатабот: Середня пенсія на Тернопільщині залишається найменшою в країні 16:21 Обкатка нової бензопили: як правильно підготувати інструмент до великих навантажень (на правах реклами) 16:00 Книжковий фестиваль відбудеться у школі №10 15:30 Звільнився з армії через фейкову інвалідність дружини: суд виніс вирок 15:00 Замах на вбивство через ревнощі: судитимуть чоловіка з Тернопільщини 14:45 Камуфляж не для всіх: чи можна цивільним носити військову форму 14:00 У Великих Гаях перекинувся автомобіль з підлітками: за кермом була 14-річна водійка 13:35 На війні загинув студент Західноукраїнського університету, командир роти безпілотників Іван Кацюк 13:18 На «Дружбі» ДТП: Ford зіткнувся зі швидкою, яка перевозила пацієнта 12:25 Ветеран з Тернопільщини розвиває бізнес та створює унікальні сублімовані смаколики 11:45 У Тернополі може з'явитись 27 нових низькопідлогових тролейбусів 11:18 З Тернополя до «Других дач» курсує сезонний автобус (графік)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up