Герої з Тернопільщини на Харківському напрямку збили ворожий безпілотник

Герої з Тернопільщини на Харківському напрямку збили ворожий безпілотник

Воїни підрозділів протиповітряної оборони 82 батальйону бригади знищили ворожий літальний апарат. 

Про це повідомляє 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ.

— Підрозділи протиповітряної оборони 82 батальйону бригади здійснюють активну та успішну боротьбу з БПЛА противника. Це вже не перший літальний апарат, який вдалось знищити особовим складом мобільних вогневих груп, — йдеться в повідомленні. 

На зображенні може бути: телефон та текст

Черговий випадок стався на Харківському напрямку в районі російсько-українського кордону. Збитий БПЛА – Shahed – 136 містив вибухові компоненти, виготовлені на підприємствах військового призначення російської федерації.

На зображенні може бути: скейтборд та текст

Безпілотник противника збитий вогнем зі стрілецької зброї з маркування «Герань-2» вказує, що виготовлений він в державі-агресора та знаходиться на його озброєнні.

Військовослужбовців які вразили ворожі цілі представлено до нагород.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що тернополян запрошують пройти опитування щодо перейменування вул. Бережанської на честь Героя України Сергія Короля. Опитування з цього приводу оголосили в міськраді.

Читайте також: 

Смерть — десь поряд: двічі за літо святкував день народження 

44 бригада відзначила ювілей та продовжує боротьбу за незалежність України

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
  • іван «МИРОНЬЦЬО» павлинів
    0997392257
  • Denis
    Пізда перемога збили дитячий безпілотник
    Роман reply Denis
    А що робиш ти для перемоги? Ублюдок 😒
    This is HIM reply Роман
    А ти пздц багато зробив😂😂клоун варшавський
    Роман reply This is HIM
    Не розумію твого жаргону.
    This is HIM reply Роман
    Кажу, що ти чорт єбаний. Тепер зрозумів ублюдок?
    Роман reply This is HIM
    Можеш висловитись солов'їною,?
    This is HIM reply Роман
    Можу тобі в рот насрати. Спілкуюсь з тобою уйобком в вибраному тобою форматі. Ясно чепуха дирява, хулі ти людей обзиваєш підер
    Роман reply This is HIM
    Досі не можу зрозуміти що ти пишеш. Якійсь набір матів і непристойностей.
    This is HIM reply Роман
    Та бо ти тупорилий уйобок. Вибач але польської не знаю
    Роман reply This is HIM
    Прощавай
    Denis reply Роман
    Соси хуй підерас
    Роман reply Denis
    Відчувається рівень твого розвитку 😂
    This is HIM reply Denis
    Тим на кого це розраховано зайде на ура.
  • Дарія Галабіцька
    Бережи Вас Господи і захисти від усього злого.
  • Olja Bozhemska
    🙏🙏🙏

keyboard_arrow_up