Голова облради Василь Хомінець матиме зарплату 16 тисяч гривень

Голова облради Василь Хомінець матиме зарплату 16 тисяч гривень
"За" кандидатуру Василя Хомінця на посаду голови облради проголосували 87 депутатів. Проти були лише троє.

Привітали нового голову облради із обранням сьогодні, 31 жовтня.

- Я буду працювати з громадою і для громади, - говорить Василь Хомінець. - Не будемо витрачати час на балачки, адже роботи вдосталь.

Проголосували депутати і за оплату праці голови. Це - 16 мінімальних окладів (де один - понад 300 грн - прим. ред.), премія за вислугу років - 90% від посадового укладу і надбавка за доступ до державної таємниці - 60% від посадового укладу. Загалом йдеться про суму 16 тисяч гривень.

До слова, усіх питань порядку денного на сесії 31 жовтня не розглянули. Коли проведуть наступне пленарне засідання - ще поки невідомо. Про це оголосять додатково.

Довідка

Василь Хомінець народився 13 жовтня 1973 р. у с. Виноград Коломийського району Івано-Франківської області. У 1989 р. вступив до Хмельницького педучилища, а через три роки на історичний факультет Тернопільського педінституту. Був одним із ініціаторів створення СНУМ і "Тризуб". Під час навчання у м.Тернополі був лідером студентського самоврядування, участником акції "Україна без кучми".

Одружений. Досі обіймав посаду заступника міського голови Тернополя.

{photo_gallery id=1314|}

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (18)
  • Anonymous
    таке чмо і така зарплата яки в нього була совість, а в таких нема, то відав би дітям сиротам.
  • Anonymous
    чуєш ти....умнік..я тут не екзамен здаю...а ти коменти по темі пиши або звали звідси....а то сидиш умнічаєш.
  • Anonymous
    ну ну, не проти була б помінятись)
  • Anonymous
    ВАСИЛю, та перелогінся вже)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:05 Працювали попри біль, холод та втому... Дякуємо людям, які проводили рятувальну операцію в Тернополі photo_camera 20:20 Виносили продукцію з палаючого цеху: виробники крем-меду показали підприємство після обстрілу 19:35 Не можуть повірити, що вони більше не з нами. Тернополяни прощаються з Оксаною Цяпало та Ігорем Неспляком photo_camera 19:28 Пошуково-рятувальні роботи у Тернополі завершили: зниклими вважають шестеро людей, серед них —дитина play_circle_filled photo_camera Від читача 13:07 ВАЖЛИВО !!! Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 18:40 Господи, який біль… Тернопіль прощається з Марією та її двома дітками, яких вбила ворожа ракета photo_camera 18:30 На Театральному майдані вшанували пам'ять жертв Голодоморів 17:57 Біля львівських дач збили пішохода 16:59 З-під завалів у Тернополі дістали тіло жінки: загиблих 33, шестеро з них — діти 16:32 Від удару ворожої ракети загинула працівниця Тернопільської ОДА Галина Мацьків 16:00 «Бог подарував нам другий день народження»: історія родини Трофимчук, яка врятувалася під час атаки 15:15 Безвісти зниклими вважаються семеро людей: оновили інформацію щодо рятувальних робіт в Тернополі 15:07 «Її тато з неба зберіг». На четверту добу після ворожого удару тернополянка знайшла свою кицю 14:10 Сотні свічок, іграшок та квітів принесли тернополяни до будинків, у які влучили ворожі ракети play_circle_filled photo_camera 13:18 Намагаються знайти вціліле та забивають вікна: яка ситуація біля зруйнованого будинку на 15 Квітня play_circle_filled photo_camera 12:30 Четверта доба пошуково-рятувальньої операції в Тернополі: завали продовжують розбирати photo_camera 12:00 45 потерпілих у лікарнях Тернополя. Який стан та чи всім забезпечені 11:35 У Тернополі попрощались з 21-річним Андрієм, який загинув внаслідок ракетного удару photo_camera 11:00 Запали Свічку пам'яті: 22 листопада в Україні вшановують жертв Голодоморів 10:33 Графік відключення світла в Тернополі та області на 22 листопада (ОНОВЛЕНО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up