Графік курсувань теплоходу "Капітан Парій" та вартість прогулянки по Ставу

Графік курсувань теплоходу "Капітан Парій" та вартість прогулянки по Ставу

Навігаційний період на Тернопільському ставі для теплоходів триває від Великодня і до кінця жовтня. Цьогоріч карантин вніс свої корективи. Проте, теплохід «Капітан Парій» уже вирушив у цьогоріне плавання.

Прогулянки на теплоходах уже стали доброю традицією для жителів та гостей міста. Цього року через карантин навігаційний період для круїзних суден у місті розпочався дещо із запізненням.

Нагадаємо, 28 травня у свій перший рейс вийшов теплохід «Капітан Парій».

Читайте також: Охочих покататися багато: як уперше цьогоріч курсував теплохід «Капітан Парій». Чи є ризик заразитися?

 

Графік курсування та ціна квитка:


«Капітан Парій» виходитиме у рейси щодня з  12:00 до 21:00 год. (або до настання темряви).  У дощову та штормову погоду теплоходи не працюватимуть. 

В умовах карантину теплохід працює з дотриманням усіх санітарних вимог. Щогодини теплохід дезінфікуватимуть спеціальним розчином.


Вартість разового квитка, придбаного у матроса, для проїзду у теплоході цьогоріч не змінилася.Квиток, як і раніше, вартує 25 гривень. Проїзд дітей віком до 6 років безкоштовний.

У КП «Тернопільелектротранс» готують також до виходу на воду ще два судна: «Герой Г. Танцоров» та «Сігма». Про початок їхньої роботи буде повідомлено додатково.

ДОВІДКА:

Від 2010 року разом з «Героєм Танцоровим» круїзні рейси здійснює також теплохід ПТ-50, якому після ремонту дали назву «Капітан Т. Г. Парій».

Нині є дві діючі зупинки теплоходів: пристань «Центр», причал «Дальній пляж». Вартість квитка становить 25 гривень.

З травня до жовтня 2017 року — на плановому капремонті (укріплення палуб, заміна обшивки салонів, огорожі, вікон, тощо), всього на ремонт витрачено 800 тис. гривень.

У навігаційному сезоні 2018 року — не експлуатується, у зв'язку із змінами в документації через ремонтні роботи, коли судно зазнало незначних переобладнань. Однак 28 червня 2019 року теплохід після двох років простою знову виходить у рейси і розпочинає повноцінно працювати, катати і перевозити пасажирів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • саша
    дуда дебілів хватає
  • саша
    дуда дебілів хватає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:45 У Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості 14:10 Обіцяв перевести пораненого військового в тил за $3500: як суд покарав екслікаря 13:35 У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу 13:05 На Дамбі зріжуть вісім сухостійних каштанів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:30 Нацбанк вимагає звільнити гендиректора Укрпошти: заяви двох сторін 11:45 Понад 500 тисяч на паркани: у Тернополі встановлюють нові пішохідні огородження photo_camera 11:10 Тернопільські рятувальники допомагають розшукати 13-річного хлопця, який зник біля Дністра 10:37 «Я вбив дружину»: неправдивий дзвінок в поліцію обернувся штрафом для чоловіка з Великогаївської громади 10:00 «Справжнє партнерство перевіряється тоді, коли вистачає мудрості не дозволити руйнувати взаємну довіру». Звернення до поляків та українців 09:30 В Україні зміняться правила поповнення карток через термінали 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Григорія Демчука та Руслана Гуравського 08:00 На Циганці та Дальньому пляжі перевірили якість води: які результати 22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up