Партнер рубрики Події

Графік відключення електрики на Тернопільщині на 23 травня

Графік відключення електрики на Тернопільщині на 23 травня

На Тернопільщині 23 травня діятиме Графік погодинного відключення електричної енергії.

23 травня Графіки погодинних відключень будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України з 00:00 до 24:00. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Про це повідомили в Укренерго.

Які графіки відключень на Тернопільщині

Графік погодинного відключення електричної енергії  в Тернопільській області на період з 20 по 26 травня повідомили в Обленерго.

Відео дня

Публікуємо графік на четвер, 23 травня.

Даний графік розробили в АТ «Тернопільобленерго» для стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовують для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області, щоб збалансувати енергосистему України.

У разі гострої необхідноті АТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовувати.

Вимкнення, відповідно до даного графіку не застосовуватимуть до об’єктів критичної інфраструктури.

Групи не змінилися

У даному графіку, передбачена черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Тобто, виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів, зазначають в Обленерго. 

Енергетики наголошують, що групи споживачів в ГПВ залишилися незмінні.

У разі раціонального використання електричної енергії споживачами та дотримання  Тернопільською областю доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії, енергетики не будуть застосовувати додаткові черги.  

Але, потрібно бути готовими і до застосування додаткових черг, при збільшення обсягу споживання електричної енергії або ж зменшенні дозволеної величини потужності на область.
  
Виходячи із доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання для Тернопільської області, важким залишається «проходження» нашою областю ранкових та вечірніх максимумів навантаження споживання електроенергії. Тому, в дані періоди, надзвичайно важливим є питання економії електроенергії!

— Нагадуємо, що час вимкнення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у ГПВ на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов'язане із технологічним процесом перемикання між чергами, — йдеться у повідомленні.

Електроенергія може бути відсутня також з інших причин, зокрема через аварії або ремонтні роботи в електромережах.

Важливо пам’ятати, що відразу після вимкнення електроенергії, потрібно відключити від мережі усі прилади, які споживають багато електроенергіії і не поспішати вмикати всі електричні прилади у перші хвилини після ввімкнення електроенергії.

Опитування

Чи ви підготувалися до відключення світла?

Довідка
Якщо хтось із споживачів не пам'ятає свою групу, то її можна перевірити в Додатку (https://www.toe.com.ua/news/71) до ГПВ, який теж є на сайті АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, скільки коштують на ринку ліхтарики, свічки та генератори.

 

Читайте також:

Усіх споживачів Тернопільщини просять обмежити споживання електроенергії

Найбільші пожирачі електроенергії у вашому домі: як заощаджувати (ІНФОГРАФІКА)

Можна не купити новий одяг, але задонатити на ЗСУ: як змінилися витрати тернополян за рік вторгнення?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Катерина Білоус

    Сьогодні чіткий графік,але не цей годинниковий пояс , увімкнули на годину пізніше.( Щоб вислужитися?чи ,назло холодильнику...)
  • Ганна Павлусик

    Де ті графіки, щоб нормально можна подивитись .Щоб кожна людина на щось розраховувала.

    Любов Коломієць reply Ганна Павлусик

    Ганна Павлусик зе гіени нагоняють волни, для підняття тарифів, ні як не нажрутся тварі

keyboard_arrow_up