"ОПОРА" оприлюднила результати паралельного підрахунку голосів

"ОПОРА" оприлюднила результати паралельного підрахунку голосів

На основі протоколів ДВК громадські активісти проводили паралельний підрахунок голосів. Про те, чи відрізняється він від даних національного екзит-полу, представники громадської мережі “Опора” розповіли на прес-конференції.

- Вчора під час виборчого процесу, наші спостерігачі на виборчих дільницях не тільки стежили за дотриманням процедур виборів, а також брали участь у паралельному підрахунку голосів, який ми здійснюємо на кожних виборах з 2010 року, - повідомив регіональний координатор Громадської мережі “Опора” Іван Маруняк.

За словами представника “Опори”, дільниці обирали методом статистичної вибірки, а результати лише у Тернопільській області визначити не вдалось.

За даними паралельного підрахунку на дільницях у всій країні, результати такі:

Володимир Зеленський - 30,1%

Петро Порошенко - 15,7%,

Юлія Тимошенко - 13,3%,

Юрій Бойко - 11,5 %,

Анатолій Гриценко - 6,8%,

Ігор Смешко - 5,9 %,

Олег Ляшко - 5,5%,

Олександр Вілкул - 4, 1%

Решта кандидатів набрали менше 1 % голосів.

Кількість недійсних бюлетенів - 1,1 %

Окрім того, за даними "Опори" найбільша активність виборців на Тернопільщині була на окрузі №165  - 68,2%, найнижча активінсть зафіксована на окрузі №167 - 64 %.

Як повідомила координатор громадського спостереження від ОПОРИ  в Тернопільській області Ольга Галушка, \зафіксовано, що на деяких дільницях не розміщено інформаціїні плакати кандидатів. Такі факти зафіксовано в Теребовлянському, Бережанському та Борщівському районах. 

Орім того, зафіксовано випадки, коли кількість бюлетенів була дещо меншою, ніж кількість виборців в уточненому списку виборців. 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Понад 100 тисяч гривень втратив житель Тернопільського району, повіривши в заробіток на криптобіржі 20:00 Від неаполітанських терас до териконів: бойовий шлях ветерана Варяга 19:42 Аварія на Микулинецькій. Одна смуга руху перекрита 19:00 Через конфлікт за пасажирів у Почаєві водію розпилили газ в обличчя. Що вирішив суд Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:00 Сильні заморозки: погода в Тернополі та області 12-14 квітня 17:00 Війна забрала життя Героїв Сергія Нестерюка та Дмитра Лозовського 16:45 Передвеликодній обмін! Додому повертаються троє жителів Тернопільщини 16:00 В Ощадбанку анонсували нічну паузу в роботі сервісів: що буде недоступно 15:00 Безкоштовна стрижка в соціальній перукарні Тернополя: хто може скористатися послугою 14:03 Із російського полону повернули 182 українців play_circle_filled photo_camera 13:00 Тернополяни освячують паски перед Великоднем. Дивіться фото! play_circle_filled photo_camera 12:00 Кіновихідні у Тернополі: розклад і новинки на будь-який смак 11:00 Ворожі атаки на Суми, Одещину та Полтавщину: є загиблі та поранені 10:00 Велика субота — що заборонено робити цього дня play_circle_filled 09:00 Чи можна святити паски в суботу перед Великоднем і як провести цей день
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up