Гуляють в парках, з дітьми та без масок: чи дотримуються тернополяни нових правил (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Гуляють в парках, з дітьми та без масок: чи дотримуються тернополяни нових правил (ФОТОРЕПОРТАЖ)
  • З 6 квітня почали діяти нові карантинні обмеження. Вони стали суворіші, як і відповідальність за їх порушення.
  • Чи дотримуються тернополяни карантину та чи виконують правила – читайте у матеріалі.

Відтепер тернополяни не можуть ходити у громадських місцях без масок, виходити з дому без документів, що підтверджують особу, відвідувати дитячі та спортивні майданчики, гуляти у скверах та парках, тощо. Діти до 14 років можуть ходити вулицею лише у супроводі батьків. Не можна переміщуватися групою осіб понад 2 людини.

Після посилення правил багато тернополян, які за кілька днів до цього гуляли з дітьми в парках, залишились вдома. Дитячі майданчики порожні, принаймні в парках та біля деяких будинків. Однак на спортивних майданчиках можна зустріти людей, які вирішили попри заборону зайнятися спортом.

У парках можна побачити людей. Дехто просто йде через парк на роботу, хтось вигулює тварин. Однак є і ті, хто прийшов до парку відпочити – посидіти на лавці або навіть привели дітей на прогулянку.

Відео дня

Не всі дотримуються правила про переміщення групою осіб понад двох людей. Це правило, як помітив журналіст «20 хвилин», порушують чи не найчастіше. По 3 – 4 людей ходять студенти, пенсіонери.

Не всі одягають маску, а дехто носить її на шиї чи бороді. Не всі дотримуються безпечної відстані в чергах до магазинів та банків. Біля деяких банків у центрі міста люди забувають про дистанцію 1,5 – 2 метри та стоять один біля одного.

Але є люди, які все ж вімовилися від прогулянок з дітьми вулицями та у громадських місцях. Під час карантину можна помітити, як з дітьми «прогулюються» на балконі. Є і ті, хто замість дитячого майданчику виходять до під’їзду будинку чи навіть на парковку, що не забороняють правила. Однак все ж варто пам’ятати про необхідність залишатися вдома під час карантину і виходити з будинку лише при необхідності.

Як пояснюють у міській раді, щодня вулицями міста патрулюють понад 20 додаткових піших патрулів та два автомобільні наряди. За дотриманням встановлених обмежень стежать працівники патрульної поліції, муніципальної інспекції, ДСНС та Нацгвардії.   

За порушення правил карантину передбачена адміністративна та навіть кримінальна відповідальність. Тернополян закликають дотримуватися карантину, адже так ви можете убезпечити себе та своїх близьких.

А ви дотримуєтеся карантину? Як ставитеся до обмежень? Пишіть у коментарях! 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • гср
    колись за совка нас вчили, що "солнце, воздух и вода, наши лучшие друзья" і навпаки виганяли надвір, щоб ми не сиділи по хатах, а тут щось навпаки виходить. з однієї сторони, людей лікувати не мають чим, вся надія на імунітет, а забороною гуляти його якраз і гроблять?
  • Татьянка Гамалевич
    Епiцентр( спонсор лнр  та днр ) по за карантин.там дуже Багато скупчення людей.чому про це СМI замовчують???(((
  • Тихоліз Міша

    Подивіться відео Комаровського про маски і вам все стане зрозуміло.

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=123253895976172&id=101456454822583

  • Богдан Богданович
    На останньому фото РСП
    Богдан Богданович reply Богдан Богданович
    ЯжМАТь
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію 19:30 Горять дачі на Тарнавського: що відомо? photo_camera Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 19:01 Магія книготворення: тернополянка Наталія Волотовська створює світлі історії для малих читачів 18:00 Чи можуть в Україні зробити чотириденний робочий тиждень 17:15 Цивільних психологів тепер залучатимуть до відновлення військових 16:40 Дівчат віком 12-13 років в Україні вакцинуватимуть від вірусу папіломи людини 15:56 Афера на два мільйони доларів: адвокатів батька та сина підозрюють у шахрайстві з землею для військових photo_camera 15:43 Сільський голова та підрядник «побудували» водогін, який вже існував — отримали 6 та 5 років ув’язнення 15:27 Файний відпочинок: ресторани та кафе Тернополя й області з літніми майданчиками (партнерський проєкт) 15:05 Трирічна дитина ледь не втопилася у штучній водоймі на Кременеччині: хлопчик в реанімації 14:47 Після нічної негоди усім споживачам повернули електрику 14:13 У гідропарку Сопільче помітили сім'ю лебедів: дивіться відео! play_circle_filled 13:48 Пільгові кредити на житло на Тернопільщині: хто може отримати та які умови 13:16 27-річний поліцейський з Тернопільщини Олександр Товарніцький безвісти зник на передовій 12:28 Долар подорожчав, євро не втрачає позицій: свіжий курс в обмінниках 12:21 Тернопіль для ЗСУ: міська рада передала 50 розвідувальних дронів батальйону «Свобода» (пресслужба Тернопільської міської ради) 11:35 На пішохідному біля Катедри автомобіль збив жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up