Хакери зламали сайт Нацполіції та поширили фейки

Хакери зламали сайт Нацполіції та поширили фейки

Сайт Головного управління Нацполіції в Тернопільській області теж не працює.

Сьогодні, 23 вересня, хакери атакували сайт Національної поліції України та розповсюдили фейки на сторінках обласних управлінь поліції. Зараз головний сайт тимчасово відключено.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ у Telegram.

Повідомляється, що несанкціоноване втручання було зафіксовано об 11:45.

" У зв'язку з цим на деяких інтернет-сторінках обласних управлінь поліції була поширена недостовірна інформація. Сайт Національної поліції України тимчасово відключено", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, була поширена неправдива інформація про викид радіації на Рівненській АЕС поблизу Вараша. Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє, що аварій або інших позаштатних ситуацій на території АЕС не було, станція працює в штатному режимі, повідомляє РБК-Україна.

Також на сайті поліції Херсонської області з'явилася новина про нібито загибель американських військових радників. Нібито в бункер на Олешківському полігоні потрапив снаряд, і загинули загалом вісім осіб. При цьому був оприлюднений фейковий список загиблих.

Крім того, на сайті поліції Миколаївській області опублікували фейкову новину про ДТП за участю військових, а на сайті поліції Львівської області - про вибух в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, в результаті чого нібито загинули троє військових.

Фахівці працюють над усуненням несправностей, новини поки будуть публікуватися в соціальних мережах поліції.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Оксана
    Та взагалі в поліцію не можна дзвонити
  • Іван
    а деж славнозвісна кіберполіція?
    а взагалі, диму без вогня не буває....
    хочите, щоб мчс вийшли і правду сказали про радіацію... їх завтра з роботи повиганяють... де ви живете?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 4 з 10 шлюбів — онлайн: скільки весіль та розлучень було за пів року в Україні 20:00 Ветеран війни відкрив клініку сімейної медицини у Кременці: які послуги можна отримати play_circle_filled 18:55 Тернопільська «Нива» з розгромним рахунком поступилася «Буковині» в 1/32 фіналу Кубка України 18:00 Як приготувати домашній зефір з яблучного пюре Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 16:35 Резерв+ та Армія+ тимчасово не працюватимуть 16:00 Тернопільська «Нива» стартує в Кубку України матчем проти «Буковини». Онлайн трансляція play_circle_filled 15:00 У тролейбусі в Тернополі у жінки викрали гроші та документи 14:00 П’яні скоїли ДТП і покалічили людей, але тюрми уникнули. Чому? 13:00 Що подивитися у кіно в Тернополі цими вихідними: новинки та ціни на квитки 12:07 У Львові загинув військовослужбовець ТЦК, нападнику оголосили підозру (оновлене) play_circle_filled photo_camera 11:00 У Бережанах провели в останню путь Героя Дмитра Лазорка photo_camera 09:30 Зросла кількість жертв удару по торговельному центру в Кривому Розі: серед зниклих безвісти дві дитини 09:00 Був бойовим медиком і рятував побратимів: підтримайте петицію про звання Героя Володимира Маслака 22:00 У дитсадках з вересня усі діти обов'язково вчитимуть англійську
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up