Хлопцям у барах вручатимуть "жіночу повістку"

Хлопцям у барах вручатимуть "жіночу повістку"
Волонтери "Самооборони Майдану Тернопільщини" просять небайдужих дівчат долучитись до акції на підтримку мобілізації, яку проводитимуть у п'ятницю, 6 лютого, о 14.00.

За словами Лілії Мусіхіної, у п'ятницю у всі бари Тернополя завітають дівчата з українськими віночками та іншою атрибутикою і вручатимуть чоловікам та хлопцям "жіночі повістки".

- На так званій, повістці будуть вказані адреси військоматів, - каже пані Лілія. - Ще у руках у дівчат будуть плакати з надписом "Хлопці захистіть нас". Дівчатка ще матимуть скриньки для збору коштів на допомогу бійцям. 
Як вважає волонтерка, оскільки чоловіки масово тікають від мобілізації, дана акція буде дуже актуальною і правильною.

- Ще хочу попросити допомоги з друком таких листівок, - додає Лілія Мусіхіна. - Хто має змогу, звертайтесь до нас у штаб, ми розкажемо що саме має бути написано на "повістках". 

Довідка

Бажаючих долучитись до акції чекають у п'ятницю, 6 лютого, з необхідною атрибутикою біля штабу "Самооборони Майдану Тернопільщини" за адресою вул. Грушевського, 1. Деталі за номером 098-596-26-80.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (36)
  • Anonymous
    Гірше впертої баби звіра нема... Бачили ж із обговорень, що ініціатива не схвалюється народом. Але ж ні... І пощастило, що чоловіки адекватні трапилися в процесі отого "вручення".

    Вишивали б хрестиком ліпше абощо...
  • Nat Tan
    Ви вже всіх задовбали своїми повістками яке ви маєте право травити людей
  • Nat Tan
    Ви вже всіх задовбали своїми повістками йдіть собі та воюйте а від людей відчепіться скільки можна травити людей ще з цеп ними псами почніть ходити по барах
  • Анонім
    Та Мусіхіна агент Росії,її задача підсилювати паніку псевдопатріотизмом
    Анонім reply Анонім
    У неї просто тотальна "неудовлетворенность" (По Фрейду). Любить "багато любити", а результату, видко, нуль! От і вдарилася баба в політику!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:45 Неповнолітній без водійського посвідчення влаштував перегони з поліцією, а далі — аварію 10:06 У Тернополі з 4 грудня розпочинають продаж живих ялинок: список адрес 09:37 Секунди вирішували все: тернопільські лікарі швидкої повернули до життя пацієнта після зупинки серця 09:00 Війна забрала життя Героїв Юрія Петрова та Романа Микульського Від читача 09:12 Людям з інвалідністю - рівні умови для працевлаштування, навчання, розвитку підприємництва 08:00 50 тисячам українцям вже погодили заявки на отримання «зимової допомоги» 22:00 Стартує програма «3000 кілометрів від Укрзалізниці»: хто може оформити квитки 21:00 Муркоче, гарчить і зникає в хащах: на Тернопільщині зафіксували рідкісного лісового кота (ВІДЕО) 20:03 Тернополянка виконала Гімн України на головній площі столиці Швеції play_circle_filled 18:05 Поліцейська з Тернопільщини Каріна Вовк стала володаркою Кубка України з боксу 17:20 Соцвиплати, нерухомість та працевлаштування: які зміни чекають на українців з 1 січня 2026 року 16:50 Тернопільський театр актора і ляльки повертається на сцену після тривалої перерви 16:20 Двом чоловікам з Тернопільщини загрожує в'язниця за пропозицію хабарів поліцейським 15:45 «Час не лікує. Просто вчимося жити з болем». Історія родини Ременців через рік після трагедії 15:35 Математика в житті людини — навіщо вона потрібна та де ми її зустрічаємо (на правах реклами) 15:15 35 тернополян, які постраждали під час атаки, вже виписали з лікарень 14:40 Хто, що і як може продавати на ярмарках у Тернополі: пояснюємо 14:07 Міський голова Бережан вважає, що у місті «пороблено» через те, що «надто багато моляться» 13:25 В аварії на Кременеччині загинув 15-річний хлопець. Водій отримав підозру 12:46 У лікарні померла ще одна жінка, яка постраждала внаслідок ракетного удару по Тернополю 19 листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up