Хомінець каже, що наразі не готовий воювати на Сході

Хомінець каже, що наразі не готовий воювати на Сході
Написати заяву на добровільну мобілізацію, повторивши вчинок голови Івано-Франківської облради, його тернопільський колега Василь Хомінець наразі не готовий.

Так пояснив кореспонденту 20minut.ua сам чиновник.

- У мене немає військової підготовки і спеціальності, щоби зараз іти воювати, - каже Василь Хомінець. - Але, думаю, якщо прийде час, то і без підготовки піду воювати...

Нагадаємо, що голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук написав заяву на добровільну мобілізацію в армію. Посадовець вважає, що “депутати не повинні піаритися на крові і війнах”. Тож, як приклад, запропонував винести на чергову сесію обласної ради питання про особисту участь депутатів у військових діях.

Відео дня

До слова, за інформацією офіційного сайту ВО "Свобода", 25 липня 2014 року депутат тернопільської облради Володимир Стаюра "вирушив добровольцем у батальйон особливого призначення "Січ" для боротьби із бандитськими та терористичними угрупуваннями на сході України".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (13)
×
0%
  • Иван Шишкин 1 серпня 2014 р.
    Василь ху....в,у ,,Максимі,,без фаху халдеем- офіціянтом,Василь (до речі аукціон,Лановецька жіночка аж не очикувала,що предбае!Вася там ,,опускав район,,,думаю не знайомі?Даже старий Круезер,за 6000Є,да за це на палю,УБОЗ не бачить.Як вас е.....ть(мають)панове,якеж ви тупе бидло!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Вадим Савка 31 липня 2014 р.
    Шо ви доєба..ся до чоловіка? Піз..те і воюйте. Замахала наша натура: само не йде, а на других дивиться. З якого хира він має йти? він шо, воїн? Офіцер? Майстерний кілер? ну курва шкварки в сраці шукаєте.
    просто так reply Вадим Савка 1 серпня 2014 р.
    А що він не військовозобов"язаний чи він хворий? Добре що машини облради за безцінок зумів продати на аукціоні про який  ніхто не чув і не знав.
  • stopik 30 липня 2014 р.
    ,,,,,, якщо прийде час, то і без підготовки піду воювати..,,
  • Антикацап 30 липня 2014 р.
    Він буде готовий коли Ато закінчится ублюдок,розжер пику українець -патріот бля.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Ярмарок на новій локації на Дружбі не відбувся. У чому причина 16:00 У Тернополі проведуть День памʼяті Героя України Сергія Коновала 15:00 ДТП біля Смиківців. Автівка перекинулась 14:00 «Це дуже відповідальний момент»: юні музиканти показували вміння в обласному конкурсі «Піаністи Тернопілля» Від читача 16:51 Тернополяни можуть вивчати італійську мову на безоплатному онлайн-курсі: деталі 13:00 У Тернополі змагалися юні картингісти 12:00 Як в кафе, барах і ресторанах Тернополя дотримуються заборони куріння — результати моніторингу 11:00 Аргентинська родина обрала Україну своїм новим домом 10:02 Готуємо свинячу рульку в пиві 09:06 У Копичинцях висадили Алею пам'яті 22:00 Колекція Театру мод Галицького коледжу отримала перше місце на Всеукраїнському конкурсі photo_camera 21:00 У «Дії» з'являться всі документи про освіту: яку матимуть важливу опцію 20:35 У Тернополі запрацював ще один фонтан 20:01 Обіцяють понад 1000 євро на місяць: які сезонні роботи актуальні на Тернопільщині та в Європі 19:30 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 3-4 травня 19:03 72-річна, яку збив автомобіль, померла у лікарні. Як покарав суд водія 18:30 Житлові субсидії: що треба знати отримувачам допомоги по завершенні опалювального періоду 18:00 Дикий кабан і далі гуляє Тернополем. Усім байдуже? 17:58 На об’їзній потрійна ДТП. Рух транспорту — ускладнений 17:30 Грози, град і похолодання: як зміниться погода на Тернопільщині (ОНОВЛЕНЕ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up