Андрій Орляк
Андрій Орляк
0970643167

Талановитий журналіст і мегапозитивна людина 

Андрій Орляк - Всі Статті (143)

Молоде сімейство переселенців із немовлям прибули зі Сходу 27 вересня. Мати — 17-річна сирота. Батько — 23-річний інвалід. Волонтери готові оплатити кімнату в гуртожитку для переселенців. Просять лиш знайти це житло. А ще - допомогти переселенцям одягом, продуктами та усіма найнеобхіднішими в побуті речами.

Поводження зі стрілецькою зброєю та ведення рукопашного бою, основи домедичної допомоги і транспортування пораненого… Усе це – далеко не повний перелік дисциплін, які викладають тернополянам на партизанському вишколі. Основний акцент інструкторів – як рекрутам виконувати перелічене в умовах бойових дій.

Завідувача сектора з кадрової роботи райдержадміністрації Віталія Федака з головою "занурили" у смітник 17 вересня. Бо чиновник, мовляв, був "прорегіонівським" та підтримував сепаратистів. Тож його змусили написати заяву на звільненна. А кульмінацією для чоловіка став смітник.

Вимогою підняти вартість за проїз у маршрутних таксі міста до 4 грн. не задоволений мер Тернополя Сергій Надал. Він пояснює, що перевізники йому фактично ставлять ультиматум. Відтак, за словами міського голови, він націлений доволі радикально владнати цю ситуацію.

У разі бомбардування спеціальні захисні споруди Тернополя готові прихистити у себе майже 30 тисяч городян. Так стверджують у мерії. Утім, де розміщені укриття – чиновники не кажуть. Знайти логіку у таких відмовках посадовців намагався журналіст «RIA плюс».

Близько 50-ти бійців з батальйону "Тернопіль" 7 вересня повернулися додому після місяця перебування у зоні АТО. Вояків зустрічали на Театральному майдані рідні, друзі та просто пересічні городяни.

Понад сотню бійців із батальйону "Тернопіль", працівників міліції та колишніх "беркутівців" удень 5 вересня урочисто проводжали у зону АТО. Прощання влаштували просто на Театральному майдані. Рідні бійців не стримували сліз...

Більше десяти дерев зрізали люди з бензопилами удень 4 вересня навпроти вул. Довженка, 13. Там, кажуть робітники, "виросте" багатоповерхівка

Працівники водолазної служби удень 1 вересня працюють на Тернопільському Ставі у пошуках потопельника. Як повідомив 20minut.ua читач Юрій, ввечері 31 серпня із теплохода "Герой Танцоров" випав чоловік.

46 членів екіпажу корвету "Тернопіль" ще з весни облаштувалися в Одесі. Моряки готові на цивільному судні іти боронити країну, каже т.в.о. командира "Тернополя" Олексія Кириллова.

keyboard_arrow_up