Тернополяни вже розкуповують іграшки на новорічну ялину. Які ціни?

Тернополяни вже розкуповують іграшки на новорічну ялину. Які ціни?
  • До Нового року ще більше місяця, але новорічні іграшки уже є в продажі.
  • Ціни на пластмасові іграшки від 2 грн до 25. А скляні ручного розпису від 6 грн і до 125.
  • Собаку - символ 2018-ого року можна придбати за 25 – 40 грн.

- Ми вже багато іграшок продали, найбільше - талісманів 2018-ого року, - розповідають продавці в магазині "Незабудка" на Центральному ринку. - Чимало людей купують іграшки задовго до свят, бо знають, що скляної іграшки завжди дуже мало. І їх розбирають ще до Миколая. Багато людей купують скляні іграшки на подарунок за кордон рідним чи друзям.  Бо там така іграшка коштує 50 доларів за штуку. 

Як розповідають продавці, тернополяни купують ще різні аксесуари, але їх - поки немає. Увесь асортимент буде після 20 листопада.

- Ціни на іграшки до Нового року не зростають. За якими цінами ми отримуємо товар, за такими і продаємо, - каже продавець пані Ольга. 

В асортименті є пластмасові іграшки та імпортні скляні ручної роботи. Найдешевша іграшка ручної роботи від 6 грн. Найдорожча 125 грн подарунковому варіанті з зображенням талісману 2018-ого року - собаки. Є і дешевші іграшки зображенням або у вигляді талісмана - 25 – 40 грн.

- Пластмасові іграшки звісно дешеві, - каже пані Ольга. - Їх можна придбати від 2 гривень за штуку і до 25 гривень.

Є в продажі і ялинки на будь-який смак: елітні, шишки, альпійські висотою від 50 см до 2,5 м вартістю від 45 грн. Найдорожча ялинка на Центральному ринку - 6 тисяч висотою 2,5 м. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Кисіль
    ага. правда, за кордоном ті іграшки страшно дорогі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:45 На Львівській та Поліській частково перекриють рух через ремонт дороги 16:10 У Бучачі посеред вулиці знайшли дворічного хлопчика: батько залишив, щоб купити цигарки 15:35 Траса М-19 через Теребовлю змінюється: репортаж із масштабного ремонту мосту (Відео) play_circle_filled 15:10 Померла багаторічна працівниця тернопільського Навчально-методичного центру профтехосвіти Олена Іваськів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:40 На Чортківщині автівка злетіла з дороги та врізалась у металеву огорожу, а потім — стовп 14:05 Засуджений за вбивство випускниці з Вишнівця влаштував протест у СІЗО 13:35 На Кременеччині травмувався 13-річний водій електровелосипеда 13:00 Тернополянка віддала 30 тисяч гривень на потреби ЗСУ, але гроші не дійшли до військових 12:25 Долар по 45 гривень: курс валют в банках та обмінниках на 9 червня 11:50 За вилов риби сітками на річці Серет двоє жителів Чортківського району відповідатимуть перед судом 11:12 Шантаж колишньої інтимним відео: чоловіку з Тернопільщини загрожує до 12 років тюрми 10:47 У вічність відійшла лікарка, доцентка Тернопільського медуніверситету Надія Ярема 10:10 На кордоні затримали водійку, яка везла до Тернополя нелегальні ноутбуки на три мільйони гривень 09:37 Тернопільська спортсмени привезли сім нагород із Чемпіонату України з ММА 09:00 Теребовлянська громада зустріла Героя «На Щиті» Павла Барнасевича photo_camera 08:00 Робіть запаси: 10 червня частина Тернополя залишеться без води play_circle_filled 22:00 На фасаді тернопільської школи №13 відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Ніздропі photo_camera 21:03 «Я є, я живий, я вдома…» З полону повернувся Олександр Ремпа з Підгороднього 20:00 Скандальне будівництво на 15 Квітня: що планують зводити під вікнами людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up