Із підсвіткою та пішохідний: у Тернополі відкрили оновлений фонтан «Кульбаба»

Із підсвіткою та пішохідний: у Тернополі відкрили оновлений фонтан «Кульбаба»

Реконструкцію фонтана на вул. Чорновола в Тернополі розпочали ще на початку літа. І у неділю, 13 жовтня, оновлений фонтан урочисто відкрили.

Нагадаємо, під час реконструкції фонтану тернополяни просили «Кульбабу» не забирати, адже - це один із символів міста. Але тепер він буде вигравати барвами підсвітки.

Поряд встановили пішохідні фонтани, схожі на ті, що є на "Циганці". Урочисте відкриття відбулось у неділю, прийшли подивитись на оновлений фонтан чимало тернополян. Кажуть, що їм дуже подобається, що і історію зберегли, бо «Кульбабу» не забрали, і зробили цю зону сучасною.

- Фонтан був у такому стані, що ремонтувати його будо недоречно. Місце зробили таким чином, що можна використовувати його круглорічно. Тобто на зиму саму «Кульбабу» ми можемо забирати, а площа навколо може використовуватись, як атріум, - каже міський голова Сергій Надал. - Попередня вартість до 8 мільйонів гривень все разом. Кошти на це виділили із міського бюджету.

Також сквер Чорновола обладнали системою підсвітки. Тернополяни вже фотографуються біля оновленого фонтану, кажуть, що влітку дітки будуть мати ще одне місце розваги - бігатимуть по пішохідному фонтану.

Як вам оновлений фонтан? Враженнями діліться у коментарях

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (13)
  • тойво
    дуже навіть ок получилось.
  • тарас
    це не фонтан а якась надалоїдна підмивочна площадка ганьба дерибанщику бюджету міста надалу
  • тарас
    це не фонтан а якась надалоїдна підмивочна площадка ганьба дерибанщику бюджету міста надалу
  • VITALYA F
    Он "Тернопільводоканал" знову підняв тарифи! Вже 20 грн/м.куб! А тут водограй відкрили....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 На Тернопільському стадіоні стелять новий газон 20:00 Морозиво — на пательні: ветеран у Тернополі відкрив незвичний бізнес 19:00 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний майданчик: ми перевірили умови play_circle_filled photo_camera 18:00 У Тернополі ремонтують заїзну кишеню на зупинці «Київська (до центру)» Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:20 НБУ збільшив валютні ліміти: що зміниться 16:50 У Чорткові на кладовищі облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України 16:13 Бережанській громаді повернули комплекс вартістю 12 млн грн 15:30 Їхав 120 км/год і був п’яний: у Великій Березовиці затримали водія 14:50 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: на Тернопільщині водій намагався «відкупитися» від поліції 14:21 Майже два тижні деякі будинки в Тернополі будуть без гарячої води (адреси) 13:50 На залізничному вокзалі в Тернополі обікрали львів'янина, поки той задрімав 13:15 Кардинал Микола Бичок очолив поминальну літургію на Пантеоні Героїв у Тернополі 12:40 Діти на самокатах, велосипедах і мотоциклі потрапили в аварії на Тернопільщині за одну добу photo_camera 12:10 На Бандери сталася пожежа в недіючому будинку культури 11:35 Викрав дві автівки за день та вчинив аварію: п'яний чоловік з Чортківщини влаштував «кримінальний квест» 11:00 Зіштовхнулися автівки на вулиці Текстильній: що відомо 10:40 У Тернополі посеред міста з руки чоловіка зірвали годинник та відібрали телефон 10:05 На 33-му році життя помер священник родом з Тернопільщини Володимир Війтишин 09:35 Чотири дитсадки у Тернополі термомодернізували: оновили фасади, утеплили і встановили нове обладнання photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up