Партнер рубрики Події

Кабмін продовжив соцвиплати для ВПО до 1 березня

Кабмін продовжив соцвиплати для ВПО до 1 березня

Зміни в соцпрограмі, які були анонсовані з 1 лютого — відклали через низку обставин.

Кабінет міністрів подовжив соціальні виплати для всіх українців, які є внутрішньо переміщеними особами, до 1 березня. Зміни в соцпрограмі, які були анонсовані на 1 лютого, будуть відкладені на місяць. Про це в ефірі національного Телемарафону повідомила голова Міністерства соціальної політики Оксана Жолнович.

«Зважаючи на зимовий період, труднощі з пошуком роботи та ще низку обставин, ми вирішили з Кабінетом міністрів продовжити виплати абсолютно всім внутрішньо переміщеним особам ще на місяць. Ми змогли знайти на це ресурс, це чималі гроші, більш як 6 млрд грн», — сказала Жолнович.

З 1 березня соціальні виплати автоматично продовжать для наступних категорій:

Відео дня
  • Пенсіонерів з пенсією менш як 9 444 грн;
  • Людей з інвалідністю 1 та 2 груп;
  • Дітей з інвалідністю.

Також передбачено виплати для інших категорій сімей, які після 1 березня можуть звертатися за відповідною допомогою.

«Це стосується сімей, де один із батьків займається доглядом дитини до 14 років, яка змушена відвідувати уроки в онлайн-режимі, тобто дистанційно. Це зазвичай діти, чиї школи перебувають у місцях ведення бойових дій. Тобто зрозуміло, що один із батьків не може працювати», — вказала міністерка.

Міністерство соціальної політики також готове надавати матеріальну допомогу за заявою для тих внутрішньо переміщених осіб, які знайшли роботу, але їхній дохід не перевищує 9 444 грн на кожного члена родини, що працює.
 

Раніше «20 хвилин» повідомляли, що у Тернополі послуги зубопротезування для батьків загиблих захисників, які є ВПО — безоплатні.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up