"Кандидати, які пройшли в другий тур, повинні здати іспит з української мови", - петиція

"Кандидати, які пройшли в другий тур, повинні здати іспит з української мови", - петиція
  • Після виборів на сайті президента з'явилася петиція, автор якої хоче влаштувати іспит з державної мови для кандидатів, які пройшли в другий тур.
  • Крім цієї петиції, є ще кілька, які стосуються виборів і дебатів. 

- Кандидати, які пройшли в другий тур виборів, повинні здати обов'язковий іспит з державної мови до початку другого туру виборів, - пише автор петиції Руслан Ішков. - Якщо кандидат не здає іспиту, то згідно з Конституцією, він не має права на участь у виборах президента України.

Петиція зареєстрована 2 квітня. Її підтримало 1566 людей. Щоб петицію розглянули, потрібно 25 000. Залишилося 90 днів на збір голосів. 

Є ще кілька інших петицій, які стосуються виборів. Наприклад, Сергій Руденко хоче скоротити термін перебування на пості президента з 5 років до 3-х. Володимир Шевчук вважає, що під час війни вибори президента проводити недоцільно. Закінчиться війна - будуть вибори. Ще Україні потрібен віце-президент, якого має обрати президент, вважає Сергій Чопик.

А Юрій Шевченко зареєстрував петицію "Про притягнення до кримінальної відповідальності кандидатів у президенти та зняття їх кандидатур з президентських перегонів за несанкціоновані відвідування Московії та проведення там перемовин". 

Ганна Матковська  каже обовʼязково проводити публічні дебати кандидатів в президенти. Бо народ повинен знати про плани кандидатів, їх команду і перспективи розвитку країни при їх президенстві. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (44)
  • Lesya Komendat
    Давайте кожний з нас здасть екзамен на совість
  • Мария
    Слава Творцу, что таких придурков нет ни в Европе ни в Израиле. Что вам та мова дает? Вы ее что на хлеб вместо масла намажете? Я бы еще поняла если бы испытание касалось таких качеств как человечность, честность и прочие человеческие качества которые, делают человека с большой буквы. Нк а сколько убийц насильников и воров и прочих говорят на чистом украинском языке.
  • Sasha Bashinsky
    Вони пока що кандидати ...А кандидат не є державною службовцем.
  • Галина Федорчак
    Азірова в репетитори)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Оренда квартир без ріелторів: чи реально знайти житло в Тернополі 20:03 Вдарив поліцейського гирею по голові. Суд конфіскував металевий спортінвентар 19:00 Хор виконав останню волю Героя: Лановецька громада попрощалася з воїном Володимиром Паламарчуком play_circle_filled photo_camera 18:00 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернопільщини на 28 тисяч гривень Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 16:42 У Скоморохах п'яний водій вчинив ДТП під час втечі від патрульних 16:05 Вступ-2026: прийом документів до військових навчальних закладів продовжили до 20 серпня 15:29 Поблизу Тернополя чорний дим: площа пожежі — близько 80 кв. м 15:00 Відновили роботу котельні на Тролейбусній 14:00 Готуємо дієтичний кабачковий брауні на 120 калорій 13:05 «Три години просиділи в коридорі»: мама скаржиться на послуги в травмпункті Тернополя 12:14 За добу на Тернопільщині ліквідували дев'ять пожеж photo_camera 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 8-9 серпня 09:48 Внаслідок атаки росіян на Київщині загинули 3-річний хлопчик та його бабуся і дідусь photo_camera 09:00 Обірвалось життя Героя з Тернополя Богдана Сосінського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up