В Україні продовжили карантин до 22 травня. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Кабінету міністрів, яке відбулось 4 травня,. Але пом'якшення, як і планувалося, розпочнуться з 11 травня.
Рішення про продовження карантину прийнято з можливістю доопрацювання протягом двох днів, передає РБК Україна.
При цьому продовження карантину не вплине на початок пом'якшення карантинних обмежень, які заплановані на 11 травня.
Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що подальші рішення щодо продовження або зняття карантину будуть прийматися виходячи з ситуації з пандемією коронавіруса у світі.
До цього міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що на даний момент ситуація в країні дозволяє почати пом'якшення карантину з 11 травня.
Чи підтримуєте продовжування карантину?
З 11 травня починається зняття перших карантинних обмежень.
Стабільна ситуація з захворюваністю дозволяє це зробити, а також перейти до концепції адаптивного карантину.
З 11 травня будуть відкриті для відвідувань парки, сквери, зони відпочинку.
Крім того, буде дозволено працювати салонам краси, перукарням, але за певних умов, які вже розроблені і будуть представлені МОЗ.
«Ми дозволимо роботу закладів громадського харчування на виніс. Роботу літніх майданчиків кафе і ресторанів просто неба у закладах, зареєстрованих як оператори потужності. Це дуже важлива прив’язка і можливість контролювати, в тому числі органами місцевого самоврядування», – зазначив Денис Шмигаль.
Також, за його словами, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 12 від 19 березня 2025
Читати номер
фі
Діана Тетерин
Іван Ковальов
Думайте трезво люди !!!!!!!!!
На черзі чіпування ...але спершу буде вакцинація всіляко подкріплина законодавством ніби то від якогось теж в лапках "covid-19" люди одумайтесь не вздумайте колоти ні собі ні дітям нічого взагалі , що чується вам , прививка , вакцинація і так далі вас дурять і за допомогою штучних генетичних клітин змінюють і зламують вашу особисту свідомість притуплюючи ваший розвиток стійкість DNK
Юлия Ватраль
Юлия Ватраль reply Юлия Ватраль
Бєльська Галина reply Юлия Ватраль