Карантин в Україні знову можуть продовжити: нові дати (ОПИТУВАННЯ)

Карантин в  Україні знову можуть продовжити: нові дати (ОПИТУВАННЯ)

Карантин в Україні триває до 31 липня та його планують продовжити.

Про це йдеться на сайті "Сьогодні" з посиланням на високопоставлене джерело в Міністерстві охорони здоров'я.

Після 31 липня карантин може бути продовжений ще на 2 тижні – до 14 серпня.

"Зараз триває дискусія про продовження карантину і про те, в якому вигляді його продовжувати. З більшою часткою ймовірності карантин буде продовжений після 31 липня. Продовжені будуть ті карантинні заходи, які показали свою ефективність. Ті, які виявилися неефективними, будуть скасовані", – розповіли в МОЗ, передає "Сьогодні".

Також у МОЗ повідомили, якщо ситуація в тій чи іншій області погіршуватиметься, то насамперед буде припинена діяльність стадіонів, спортзалів.

Опитування

Чи підтримуєте ви продовження карантину в Україні?

Щодо навчання з 1 вересня - ще немає чіткого рішення. Опрацьовуються всі варіанти навчання, в тому числі, й дистанційного. 

"Чи почнеться стандартний навчальний процес в школах – питання вкрай складне. Дивлячись на досвід інших країн, ми бачимо, що вони поступово відкривають свої школи. Також пробують системи дистанційного позакласного навчання. Ми зі свого боку підготуємо інструкції для відкриття стандартного навчання. Але опрацьовуються абсолютно всі варіанти, в тому числі і варіанти дистанційного навчання. Ми розуміємо, що воно не зможе замінити очне навчання, тому потрібно навчити школи забезпечувати епідеміологічну безпеку", – уточнили в МОЗ.

Читайте також: Відпочинок за кордоном: які країни приймають українців. Умови подорожей
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (19)
  • Мария Козек
    Ніііііііііііііііів
  • Люда Домарацька
    А вам не знається,що з тим короновірусом вже перебор.Статистика росте,але чомусь на такий великий Тернопіль ні одного хворого на корону я не знаю,кажуть є але вдома на амбулаторному лікуванні то,що ж то за вірус такий,☹️
  • Тетяна Ануфрієва
    Нііііііііііііііііі
  • Кріс
    Ідіть наху....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик 22:00 Випускний бал у Чорткові: дивіться фоторепортаж 21:00 Зворушлива зустріч: у Тернополі тато-військовий зробив сюрприз для донечки та приїхав на випускний play_circle_filled photo_camera 20:00 Як тернополяни ставляться до підвищення тарифів на воду: опитування 19:45 Аварія із вантажівкою у Смиківцях: постраждали діти, є обмеження руху 19:00 На Тернопільщині реорганізують три обласні заклади позашкільної освіти 18:41 Понад чотири роки був у полоні: звільнили Героя з Тернопільщини керівника оркестру Івана Лужного photo_camera 18:10 На Руській та Поліській частково перекриють рух транспорту 17:55 Куди записати дитину у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів і студій (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up