"Кава з благодійником": ті діти, які посадили дерева - ніколи їх не зламають, каже Олександр Філь

"Кава з благодійником": ті діти, які посадили дерева - ніколи їх не зламають, каже Олександр Філь

Двічі на тиждень на сайті 20minut.ua читайте про благодійну діяльність тернопільських меценатів, благодійників, волонтерів, підприємців. Про особливості цієї справи вони розповідають в рамках проекту "Кава з благодійником".

— Це проект ​від благодійного фонду MagneticOne.org, — розповідає керівник проекту "Кава з благодійником" Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів. Під час зустрічі ми говоримо про їхню діяльність, яка спрямована на допомогу іншим. А також про роль меценатства у їхньому житті. 

Детальніше про проект читайте тут

У 23-ому випуску відеопроекту про волонтерські проекти розказували представники ГО "Молодіжний центр розвитку "Міст"" Марʼяна Гевко та Світлана Фаленда. 

Відео дня

У 24-ому про проекти та ініціативи ГО "Екоальянс" розповість голова Олександр Філь. Дендрарії, чи міні-сквери, на територіях навчальних закладів, а також поміж житлових будинків - ініціатива громадської організації “Екоальянс” та кафедри геоекології ТНПУ. Вже більше 1000 дерев та кущів посадили активісти.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Тарас
    В нас щось висаджувати - дурна трата грошей. Бо все одно понищать
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Квітковий рай неподалік Теребовлі: в Деренівці розквітнуло лавандове поле play_circle_filled photo_camera 21:01 До 30 тис. грн на навчання від держави: хто може отримати ваучер, які професії доступні та де вчитись 20:30 Автівка припаркувалась біля пандуса і обмежила рух? Що робити у такому випадку 20:05 Пожежа у Бучачі: горить хлібопекарня. Що відомо? photo_camera Від читача 12:33 День слідства - професійне свято тих, хто щоденно бореться за справедливість. Сьогодні нагородив кращих у професії. 19:00 На Тернопільщині вводять обмеження руху для вантажівок 18:10 Багажник грошей за «непридатність»: судитимуть жителя Тернополя за неправомірну вигоду 17:26 Біля кооперативного коледжу ремонтують тротуар: знижують висоту бордюрів photo_camera 17:02 Річка Тайна потемніла, купа мертвої риби: підозрюють скиди з території спиртзаводу 16:24 Собака Беррі, який вистрибнув з палаючої квартири на 10 поверсі в Тернополі, не вижив play_circle_filled photo_camera 15:57 Муніципальна оренда житла: хто та коли може скористатись новою послугою 15:23 Випускникам Галицького коледжу вручили дипломи: як усе відбувалося photo_camera 15:05 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 2 липня) 14:52 Вулицями Чорткова ходив 20-річний чоловік з чотирма сотнями патронів до автомата 14:20 Нечистоти в річку Золота Липа: директора КП звинувачують у службовій недбалості 13:47 На Тернопільщині стартувала вступна кампанія до закладів професійної освіти 13:09 У Чорткові деякі вулиці без води: прокладають нову мережу photo_camera 12:35 У квартирі на Вишневецького, де сталась пожежа, була 15-річна дівчина 12:00 Помер колишній головний тренер «Ниви», відомий футболіст Юрій Дубровний 11:46 На Бандери зіткнулися три авто. Рух ускладнений
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up