Кеди, скейти та запчастини від фритюрниці: що вішають екстремали на «дерево слави» у «Топільче»

Кеди, скейти та запчастини від фритюрниці: що вішають екстремали на «дерево слави» у «Топільче»
  • Біля екстрим-парку, що у «Топільче», місцеві екстремали започаткували дивну традицію – розвішувати на дереві біля майданчика зламані речі.
  • Хто придумав «дерево слави» та як до нього ставляться перехожі – дізнавався журналіст «20 хвилин».

Нагадаємо, раніше ми вже писали, що на дереві у "Топільче" розвісили кросівки. З того часу на дереві почали з'являтися і інші речі. 

- Це не була якась спланована акція і ніхто це спеціально не придумував, – каже спортсмен Вадим. – Хтось певно закинув на дерево кросівки і так ця традиція зародилася.

Як розповіли журналісту «20 хвилин» спортсмени, лише взуттям екстремали не обмежились. На дерево почали вивішувати все, що зламали на майданчику. Скейти, ролики, велосипедні шини, футболки, деталі самокатів, побутова техніка, одяг та багато іншого. Дехто навіть вивішав на дерево деталі від фритюрниці.

- На дереві в мене висить дві пари кедів і мій старий скейт, – каже спортсмен Віталій. – Якщо ви катаєтесь на велосипеді, то проблем з кросівками у вас не буде, а от якщо ви маєте скейт, то взуття доведеться міняти кожного місяця. Підошва кедів вже за тиждень стирається. По тисячі гривень доводиться витрачати тільки на взуття. Тут асфальтове покриття. Якби був бетон – було б ідеально, але маємо що маємо. І так добре, що є майданчик.

Як розповідають екстремали – працівники парку періодично чистять та знімають сміття з дерева.

- Раз на кілька місяців комунальники тут все прибирають, – каже Вадим. – Буквально за тиждень дерево виглядає так само. Я і мої друзі маємо вдома кілька пар старих кросівок, які ми не викидаємо, а тримаємо на випадок, якщо дерево знов очистять. Я думаю, що ми не одні такі.

Не всі перехожі помічають незвичайне дерево, а от восени і взимку, коли листя на деревах немає – «дерево слави» помітно здалеку. Тернополяни по різному реагують на це. Комусь байдуже, хтось не розуміє такого мистецтва, а хтось навпаки – хвалить молодиків, які це придумали.

- Я вважаю, що це візитівка екстрим-парку, яка однозначно має тут бути, – каже тернополянин Сергій. – Хлопці та дівчата, які тут займаються, показують себе. Це дерево потрібно, щоб усі бачили, що в тернополі дуже багато талановитих людей.

Іноді дерево завішано настільки, що екстремали починають вішати зламані речі на сусіднє дерево.

А як ви ставитесь до «дерева слави» в парку «Топільче»? Діліться своїми думками у коментарях!   

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Новий автобус з Чорткова курсуватиме до прилеглих сіл (розклад) 21:00 Думка про сім'ю допомагала триматися у найважчі моменти: історія поліцейського з Бережан, який захищав Торецький напрямок play_circle_filled photo_camera 20:00 Не просто школа, а дієва спільнота: як працює унікальна бордингова школа Української академії лідерства у Тернополі play_circle_filled photo_camera 19:00 «Дорогу зробили, і на тому все»: чи задоволені мешканці ремонтом на Стуса, 2 Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 В Україні запроваджують нові паспорти для домашніх тварин: що треба знати 17:20 Після пекельної спеки на Тернопільщину прийдуть грози: прогноз погоди на 5-7 серпня 16:54 Обірвалось життя 16-річного спортсмена з Козівської громади Максима Бойка 16:10 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний дитячий майданчик photo_camera 15:40 Помер 45-річний рекордсмен Тернопільщини з плавання Ростислав Ласюта 15:07 На ставку в Романівці затримали рибалку з сітками. Шкоду оцінили в 220 тисяч гривень photo_camera 14:27 Псевдопокупець відкрив на продавчиню меду банківський рахунок і виманив майже 70 тисяч гривень 13:50 У яких лікарнях Тернопільщини можна безоплатно пройти КТ 13:15 Кинув металеву пляшку в голову 11-річній дівчинці: у Тернополі затримали п'яного чоловіка 12:30 Хресна хода з Волині вже дійшла до Почаївської лаври play_circle_filled photo_camera 12:05 Смертельна аварія в Городищі: у лікарні помер 16-річний водій мотоцикла 11:30 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Василь Романюк, Ігор Шулим та Василь Ришкевич 11:00 У Тернополі розшукали двох дівчаток, які зникли з дитячого майданчика 10:30 Третю добу неподалік Тернополя гасять пожежу сміттєзвалища 10:06 На Тернопільщині судитимуть сільського голову за вирубку 248 дерев у парку «Загребелля»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up