Кого з посадовців засіяли журналісти "20 хвилин"


Кого з  посадовців засіяли журналісти "20 хвилин"

На Старий Новий рік журналісти "20 хвилин" засіяли "високі" кабінети. Усі зібрані кошти передамо на благодійність. 

З посівалкою "Сію, сію, посіваю" та пшеницею пішли в управління патрульної поліції в Тернопільській області. Там засіяли начальника управління Богдана Шевчука та т.в.о. заступника начальника управління - начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Дмитра Домса. 

Голови ОДА Степана Барни на місці не було, оскільки він на робочій зустрічі. Але журналісти засіяли прес-службу облдержадміністрації. Не було і голови облради Віктора Овчарука. Як пояснили в приймальні, він на засіданні і з радістю прийняли посівальників замість очільника. 

Міський голова наразі у відряджені. А більшість заступників та начальників управлінь на засіданнях чи подіях, пояснили в міській раді. Потрапили журналісти до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леоніда Бицюри. 

Про те, кому редакція передасть кошти, читайте уже завтра, 15 січня, на сайті "20 хвилин". 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Piter Savka
    Засіювати в Бицюри в кабінеті і казати "коноплі до стелі .."  :)
  • Володя Україна!!!
    Вітаю З  Новим Роком та Різьдвом Хрестовими
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Дві доби не буде газу у Збаражі та 33 навколишніх селах 21:01 Покусав поліцейських, які хотіли доставити його в ТЦК 20:02 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для військових у госпіталі та на передову: що потрібно і куди приносити Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 18:00 Як у Тернополі відзначатимуть День Незалежності: програма 17:00 Дві вулиці в Тернополі будуть без води 25 серпня 15:15 Аварія з травмованими на Торговиці 15:00 «Кращого часу не буде»: родина ветерана розвиває бренд ароматів у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 14:00 Яблучний зефір без цукру: смачний і корисний десерт з трьох інгредієнтів 12:40 У Тернополі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 12:04 Їдете на Закарпаття чи в Карпати: кому потрібен спецдозвіл, а де достатньо паспорта і Резерву 11:00 Тернополянка втратила 69 тисяч гривень зі своїх карток 10:00 Символ незламності та волі: воїни 44-ї артилерійської бригади привітали із Днем Державного Прапора photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up