Коли відкриють коворкінг центр у парку, невідомо

Коли відкриють коворкінг центр у парку, невідомо

Громадська вбиральня в парку «Топільче», яку поволі перебудовують в простір для бізнесу та громадськості, ще на етапі створення. Приміщення збудоване, комунікації підведені, ремонти в середині зроблені і туди, навіть, завезли меблі й техніку, але… 

Проект "Коворкінг центр" у Тернополі ще не запустили. Коли це зроблять, в міській раді, яка реалізовує задум, не кажуть. Причина – ще не все зроблено. У міськраді кажуть, що приміщення будуть власністю громади, а з міської казни на роботи чи матеріали грошей не витрачали.

 - Роботи з облаштування коворкінг центру ще тривають, - повідомили в прес службі тернопільської міської ради. - Наразі немає чіткої дати його офіційного відкриття. Власником приміщення є міська рада, адмініструє його діяльність – «Західноукраїнський ресурсний центр». Кошти з міського бюджету на облаштування коворкінг центру не виділялися.  Усе фінансування надходить з джерел Європейської комісії.

Нагадаємо, суть коворкінг центру проста - це повністю обладнана всім необхідним будівля, де починаючі підприємства чи підприємці зможуть на короткий чи тривалий період орендувати обладнані робочі місця, провести конференцію, семінар, навчання, нараду, зустріти та провести перемовини з партнерами, отримати консультантів, перекладачів, технічних фахівців та багато іншого. Громадський сектор чи організації так само можуть усім цим користуватися. В тернопільському коворкінг  центрі будуть комп’ютеризовані робочі місця, конференц-зал з усією технікою на 60 осіб, кімната відпочинку, кухня, санвузли. Такий собі сучасний офіс, який можна частково чи повністю брати в користування.

Відео дня

- Послуги центру будуть платними, - розповідає заступник міського голови та відповідальний за реалізацію цього проекту Іван Хімейчук. – Це загальноприйнята в світі форма роботи. Але ціна не комерційна. Вона формується на основі видатків. Яка це сума, можна буде чітко дізнатися після офіційного відкриття центру. Користуватися ним зможе кожен. Тут постійно будуть працівники, з якими можна консультуватися, подавати заявки. Якщо центр знадобиться для якоїсь важливої події міста чи міській раді, то це буде безкоштовно.

Сподіваємось ініціаторам вдасться довести задум до завершення, проект буде корисним для міста, а об’єкт і територія залишатимуться комунальними.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • тарас

    коворкінг ну і слово придумали - точно не рагулі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Саморобний пістолет знайшли у чоловіка з Микулинецької громади 17:10 Трирічній дитині мама виколола око медичною голкою: яке покарання жінці призначив суд 16:50 На ремонт та зниження тротуарів у Тернополі мають витратити майже 3 мільйона photo_camera 16:10 Захоплює дух від краси: неймовірні кадри водоспаду «Дівочі сльози» показали в мережі play_circle_filled photo_camera Від читача 14:36 Ментальне здоров'я — завжди поруч хоч і на відстані 15:40 ТЦК на Тернопільщині виписали штрафів на понад 45 мільйонів 15:07 Премії собі та своєму синові: судили начальника Тернопільського обласного центру з гідрометеорології 14:35 У парках Тернополя видаляють аварійні дерева photo_camera 14:05 42 класи і шість шкіл на Тернопільщині — на дистанційці. Чи закриють решта на карантин? 13:15 Медалей більше не буде: що цьогоріч вручатимуть випускникам замість них 12:38 На Чортківщині 36-річний чоловік погрожував матері. Йому оголосили підозру 12:05 Порушення на дорозі призвели до смерті двох людей: водій намагався уникнути покарання 11:22 Тернопільщина перевищила епідемічний поріг захворюваності: найчастіше хворіють діти 10:47 Аварія на Протасевича: нетверезий водій на Opel врізався у BMW, а той протаранив Skoda 10:10 Горів Ford у селищі неподалік Чорткова photo_camera 09:37 П'ятий день ліквідовують наслідки удару по ЧАЕС: яка ситуація з радіацією на Тернопільщині 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Волинця та Юрія Ляха 08:00 Понад 10 тисяч звернень зафіксували в «Резерв+» на укладення «Контракту 18-24» 22:00 Топ-7 дерев, які не варто садити біля свого будинку 21:00 За дипломами — з окопів: магістри ТНПУ поєднали службу та навчання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up