Конфлікт між представниками ринку "Київський" та "Диканькою" продовжується

Конфлікт між представниками ринку "Київський" та "Диканькою" продовжується
  • Представник "Диканьки" обурений тим, що МАФи від ринку "Київський" продовжують будувати. Чоловік викликав поліцію.
  • Директор ринку запевняє, що все законно і також викликав поліцію. Каже, що представник "Диканьки" перешкоджає роботі. 

Поліцію 23 травня викликали і представник "Диканьки", щоб знову написати заяву про незаконне на його думку будівництво, і директор ринку "Київський" через те, що представник цього закладу перешкоджає роботі. 

Нагадаємо, конфлікт виник через тимчасові споруди від ринку "Київський", встановлення яких обурює представників "Диканьки". Тоді (6 квітня - прим. ред) представник готельно-ресторанного комплексу "Диканька" пан Борис скаржився, що задля будови позрізали дерева, завалили паркан, який належить комплексу. Та запевняв, що це будівництво - незаконне. Директор ринку Юрій Кривоус показував документи на землю та дозволи від міської ради. 
Як тоді в розмові з журналістом зазначив пан Борис, чоловіки дійшли усної згоди стосовно того, що поки поліція в усьому не розбереться, то будову припинять. У вівторок, 23 травня, на території, де встановлюють тимчасові споруди, знову виник конфлікт. 

- У нас була домовленість, яку директор ринку порушив, - каже пан Борис. - За цей місяць вони таки продовжували будову, зрізали ще одне дерево. На черзі ще кілька. Він говорить, що міська рада видала йому сервітут на право користування цією ділянкою. Також каже, що має від міськради паспорт прив'язки на МАФи.

Чоловік знову наголошує на тому, що згідно з законодавством, будувати МАФи не можна.

- Можна встановлювати споруди на колесах, а як бачите, колесами тут і не пахне, - продовжує пан Борис. - Якби це були такі МАФи на колесах, то я був би не проти них - приїхали, розклались, продали каву чи що там і поїхали ввечері. Щодо паркану, який вони пошкодили, то у поліції сказали, що я можу звернутись до директора ринку, щоб він відновив за свій кошт паркан.

А от директор ринку Юрій Кривоус каже, що жодної усної домовленості у них не було. І паркан ніхто не руйнував - він сам завалився, оскільки уже прогнив. 

- Цього пана Бориса ми взагалі не знаємо. Про що тоді ми з ним взагалі можемо домовлятись? - каже пан Кривоус. - Минулого разу я показував усі документи. Було засідання земельної комісії, на якому ми в усьому розібрались. Усі документи ми отримали згідно з законом і відповідної процедури. А сьогодні він припаркував своє авто на нашій ділянці і не дає працювати. І щодо того забору - ми його не валили. В "Диканьки" є власник, який і склав той паркан.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Vlad Vladuk
    Чому срані дати не стоять в документах ? Чи це не важливо?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:30 «Вона була єдиною дитиною у матері. Це такий біль…» У Тернопільському ставі потонула 15-річна дівчина 12:00 На Тернопільщині чоловік отримав вогнепальне поранення стопи 11:30 Параатлет із Тернополя встановив рекорд світу на змаганнях у Тунісі 11:00 На Херсонщині загинув патрульний із Тернополя 35-річний Ігор Кульбаба Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:48 Трьох дітей та чоловіка розшукують на Дністрі: усі зникли під час відпочинку на воді 10:10 У лікарнях Тернопільщини з'являться наглядові ради 09:38 Освітянам обіцяють підвищення зарплат з початком нового навчального року 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Юрія Пристайка та Ігоря Пастрана 08:00 Освіжаючі парасольки запрацювали у Тернополі: адреси 22:00 Спека до +35 та без дощів: прогноз погоди на Тернопільщині на найближчі дні 21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:00 Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона 18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera 15:52 На Циганці потонула 15-річна дівчина: що відомо play_circle_filled 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up