Кременчани поширюють у мережі власний фільм про Різдво

Кременчани поширюють у мережі власний фільм про Різдво
  • Документальний фільм "Різдво" розповідає про традиції святкування у Кременці народження Ісуса.
  • Окрім того на одній із місцевих сторінок у Facebook опублікували відео із оригінальним виконанням відомої у всьому світі колядки "Щедрик".

 

Короткометражну стрічку "Різдво" створили у кіностудії "Кремінь" Кременецького РБК у 2010 році. Опублікували фільм на Святвечір на сторінці "Типовий Кременець" у соцмережі.

Кременчани коментують та поширюють відео.

Окрім того кременчан із Різдвом привітав місцевий ансамбль "Любисток". Під час перебування у  місті Kroscienko, що у Польщі, в одному із місцевих костелів вони виконали колядку "Щедрик" українського композитора Миколи Леонтовича.

Відео із виконанням колядки, яке опублікувала учасниця ансамблю Ольга Гаврилюк , за кілька годин зібрало сотні переглядів.

Довідка: українська різдвяна мелодія «Щедрик» стала однією з найвідоміших у світі. Вперше пісню, написану композитором Миколою Леонтовичем, було виконано хором Київського університету в 1916 році. У «Щедрику» співається про ластівку, яка прилетіла до господи провістити багатий рік для родини. Уже 1921 року різдвяну пісню було виконано в Карнегі-Холл у Нью-Йорку. Вона так сподобалась американцям, що у 1936 році Пітер Вільговський, українець за походженням, здійснив переклад Щедрика, який отримав назву Carol of the bells. Саме в цьому варіанті пісня отримала всесвітню славу.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Виконком погодив зміни до бюджету Тернопільської громади на 2025 рік 22:00 У центрі Тернополя п'яний водій порушував правила і заробив чотири протоколи play_circle_filled 21:01 На Тернопільщині відкрили сучасний реабілітаційний центр photo_camera 20:31 Люди, які розвивають країну та підтримують ЗСУ: головне з церемонії нагородження «Народний бренд-2025» Від читача 19:28 Офісу "Зроблено в Україні" в Бережанах - 1 рік 20:00 Студентка з Тернопільщини отримала стипендію Верховної Ради України 19:03 На мобільному укритті біля автовокзалу встановлять замок та камери 18:01 У Тернополі проходить мистецький фестиваль «Додому на Різдво» photo_camera 17:31 Вдарив ножем дружину — все бачили сини-школярі. Подробиці вбивства на Монастирищині 16:30 Майже чотири з половиною мільярди планують витратити з бюджету Тернополя у 2026-му. На які програми? 16:15 Дві українські стрічки увійшли у шортлист «Оскара» 15:30 15-річна тернополянка Олександра Черевата стала віце-чемпіонкою Європи з боксу 15:00 Вас обирають — і це найбільше надбання бренду: генеральний директор «РІА Медіа» Олег Горобець play_circle_filled 14:45 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 17 грудня) 14:30 У лікарнях Тернополя перебувають шестеро постраждалих унаслідок ракетної атаки 14:15 «Поїхали з Нами» – втретє краща туристична агенція Тернополя! (новини компаній) 14:00 Народний бренд — це зафіксована довіра людей: головна редакторка «20 хвилин» та «RIA плюс» Наталія Бурлаку 13:25 Привласнення бюджетних коштів на ремонті приміщення ДСНС: повідомлено про підозру ще одному учаснику схеми 13:00 Водій мікроавтобуса збив жінку на пішохідному переході 12:21 Тернополяни вкотре обирають «Ровер плюс» кращим магазином спортивних товарів! (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up