Легендарна «Пташка» з «Азовсталі» виконала Гімн України перед матчем «Шахтаря» і «Динамо»

Наша землячка з Тернопільщини, парамедик з «Азовсталі» Катерина Поліщук (Пташка) виконала Гімн України перед футбольним поєдинком вітчизняних грандів.
Парамедикиня та захисниця «Азовсталі» Катерина (Пташка) Поліщук, яку нещодавно звільнили з російського полону, 16 жовтня виконала Гімн України. Це сталося на стадіоні перед футбольним матчем між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо».
Про це повідомляє ФК «Шахтар».
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що «Пташці» запропонували заспівати в «Голосі країни».
Читайте також
- Нашу «Пташку» запросили заспівати у «Голосі країни»! Що вона відповіла?
- «Пташка зі сталі, яку не зламати!» Ми дізналися історію нашої землячки, яка захищає «Азовсталь»
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Kornelije KovacStupid Ukronazis...
-
Elena FuntikovaНосяться з нею як з писанкою, вона ще не сказала для чого нам НАТО.
-
Marina UtkinaЦе вам не та що, під фонограму стояла ванька-встанька. Пташка співає душею ❤️
-
Андрій БистрицькицВона безперечно герой так як усі на цій проклятій війні.аони положили салє життя заради майбутнього нашої країни.але посилина увага нашої влади до окремих людей нагадує передвибопчу програму як з героєм майдану козаком.не в обіду цим мужнім людям але їх просто використовує влада для саого виграшу на майбутніх виборах.поясню чому:тому що коли ховали загиблого воїна в закарпаті і недали московські попи занести тіло до церкви то немає нікому діла він вже владі користі непринесе.а живі і повернені з полону куди їх влада здала це +