Логістичний центр для допомоги потребуючим тернополянам змінив адресу

Логістичний центр для допомоги потребуючим тернополянам змінив адресу

Логістичний центр благодійного проєкту «Місто турботи», який раніше функціонував у кінотеатрі «Палац Кіно», тепер розташований на вул. Лисенка, 8 в Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення. 

Зміна адреси логістичного центру зумовлена відкриттям оновленого «Палацу Кіно», повідомляє пресслужба міської ради.

«Місто турботи» - благодійний проєкт, що реалізовують Тернопільська міська рада спільно з міською організацією Товариства Червоного Хреста, основним завданням якого є надання допомоги потребуючим, що через епідемію коронавірусу не можуть забезпечити себе необхідними продуктами харчування. Волонтери та небайдужі тернополян об’єднали свої сили задля підтримки тернополянам, котрі сам на сам залишилися із бідою, і від початку карантину та дотепер не припиняють допомагати потребуючим.

Категорії тернополян, які можуть розраховувати на підтримку в час поширення епідемії COVID-19:

  • самотні люди пенсійного віку;
  • люди з інвалідністю;
  • малозабезпечені;
  • багатодітні сім’ї;
  • усі, хто в час карантину не може себе самостійно забезпечити продуктами.

За весь період діяльності проєкту вдалось допомогти 2350 сім’ям, забезпечивши їх необхідними продуктами харчування. Також управлінням соціальної політики від початку карантину надано грошову допомогу 1407 особам та адресну безготівкову допомогу (на оплату житлово-комунальних послуг) – 602 тернополянам.

Долучитися до благодійного проєкту «Місто турботи» можна:

  • залишивши продукти харчування у спеціальних корзинах супермаркетів мережі «АТБ» або «Сільпо»;
  • або звернувшися у Логістичний центр за номером тел.: 25 44 43 (приміщення кінотеатру ім. О. Довженка на проспекті Злуки, 45).

Усі, хто має можливість допомогти з розвезенням продуктових наборів, просимо телефонувати за номером тел.: 097-909-74-80.

Фінансово підтримати проєкт можна за реквізитами:

Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг)

UA658201720314281004301089169 Держказнайчейська служба Украъни, м.Київ

Код: 39483390

Призначення: благодійні внески

У Тернополі за адресною допомогою можна звертатися:

  • Тернопільський міський територіальний центр: – 23 56 52; 067 530 59 06; 23 56 68$
  • Тернопільський міський центр соціальних служб для дітей та молоді –23 55 92$
  • «Телефон довіри» (для психологічної підтримки) - 43 31 00;
  • Тернопільська міська організація Товариства Червого Хреста 43 76 09.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Шкільні обіди для усіх учнів будуть безоплатними з 1 вересня: скільки коштів виділили 21:00 Традиції, що оживають у фарбах і дереві: жителька Копичинців створює авторські підсвічники та декор (Партнерський проєкт) photo_camera 20:00 Тернопільські медики — в складі першої в історії України верифікованої Команди медицини катастроф 19:00 Без репетиторів, але з вірою в результат: секрет успіху Віктора Вельгача, який набрав двічі по 200 балів на НМТ Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Купівля квитків за кордон обернулась втратою грошей: тернополянин став жертвою шахрая 17:20 14 людей, серед яких дитина, потонули за тиждень на водоймах в Україні 16:50 Ветерани можуть безкоштовно перевірити та відновити зір: як скористатися програмою 16:10 Стадіон у Млинівцях заростає травою: у міськраді пояснили, чому за ним не доглядають 15:45 У медуніверситеті випустили перших магістрів-протезистів: фахівці нового покоління складали державні іспити photo_camera 15:22 Виманила гроші у вдови за обіцянку повернення тіла військового: що вирішив суд 14:45 У Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості 14:10 Обіцяв перевести пораненого військового в тил за $3500: як суд покарав екслікаря 13:35 У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу 13:05 На Дамбі зріжуть вісім сухостійних каштанів 12:30 Нацбанк вимагає звільнити гендиректора Укрпошти: заяви двох сторін 11:45 Понад 500 тисяч на паркани: у Тернополі встановлюють нові пішохідні огородження photo_camera 11:10 Тернопільські рятувальники допомагають розшукати 13-річного хлопця, який зник біля Дністра 10:37 «Я вбив дружину»: неправдивий дзвінок в поліцію обернувся штрафом для чоловіка з Великогаївської громади 10:00 «Справжнє партнерство перевіряється тоді, коли вистачає мудрості не дозволити руйнувати взаємну довіру». Звернення до поляків та українців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up