Люди шоковані від дороги Тернопіль - Івано-Франківськ

Люди шоковані від дороги Тернопіль - Івано-Франківськ

Тернополянини у соцмережі "Фейсбук" жаліються на стан дороги на Тернопілщині. Надзвичайно жахлива дорога "Тернопіль-Львів" та "Тернопіль-Івано-Франківськ".

Своє невдоволення станом цієї дороги висловив директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

Власне, поганим станом доріг він і пояснює відтік туристів, які тепер їдуть з Києва у Буковель, оминаючи Тернопільщину.

“Сьогодні їздили в Івано-Франківськ з Тернополя, на презентацію проекту. Все гуд, пройшли далі, наступна презентація в Києві. Маємо запрошення на навчання для стартап проектів від GrowthUp.
А тепер про мати – дорога. Це просто жопа, сніг зійшов разом з асфальтом, дорога погана, як у нас, так і у них. Є місця де думав, що ями вибирались комп’ютерним методом, бо об’їхати просто не реально.

Дорога мокра, зустрічні фари, як завжди задерті і ніхрена не видно. Апогеєм всього стало зупинка мене новою поліцією у Франику, з аргументацією, що у мене забруденні номерні знаки, але реально хотіли подивитись на документи. Це вже повний дибілізм! Як в таку погоду і з такими дорогами номерні знаки мають бути чистими?

Ну і саме печальне. Ми тупо втратили трафік з Києва на Буковель він тепер іде через Львів і нову дорогу Львів-Івано-Франкцівськ! По таким дорогам ніхто не хоче їхати, краще зробити круг 100-150 км, але по хорошій дорозі і заїхати в Львів потусити, чим їхати 250 км, по убітим дорогам, без знаків, розмітки і без дороги.

Про який бізнес, відпочинок, туризм, логістику можемо говорити, якщо 120 км їдеться 2,5-3 години з матами і без найменшого бажання повторювати поїздку? Маю їхати, по справах ще до Льовова, скоріш за все виберу потяг, жаль машину і свої нерви. А взагалі думаю чи їхати туди.

На жаль, так думає більшість. І навіть після самих крутих вражень від Тернополя, замків, печер, водоспадів, з самими помірними цінами, це все втрачається враженнями від дороги.

P.S. Старався стримуватись, бо емоції по дорозі дуже сильно накривали”. – написав Тарас Ковальчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Stels

    Ну і саме печальне. Ми тупо втратили трафік з Києва на Буковель він тепер іде через Львів і нову дорогу Львів-Івано-Франкцівськ! По таким дорогам ніхто не хоче їхати, краще зробити круг 100-150 км, але по хорошій дорозі і заїхати в Львів потусити, чим їхати 250 км, по убітим дорогам, без знаків, розмітки і без дороги.

    Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Podii/lyudi-shokovani-vid-dorogi-ternopil---ivano-frankivsk-10587148.html

    Все логічно, поки влада на Тернопільщині і в Тернополі не спроможна зробити хоча б дороги про  розвиток туризму та місцевий трафік можна забути.Спочатку потрібна якісна інфраструктура , котра буде фундаментом для розвитку регіону.

    Зеленый человек reply Stels
    Тернополяни заслуговують владу яку мають! Затуркані селюки вибрали собі за поводира, шістку будівельної мафії. Так що нехай жеруть свою погану бруківочку і насолоджуються. До речі, мур на набережній, вже поплив, за два роки... Та земля проклята!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Якщо можеш бути корисною – треба служити»: історія зв’язківки Оксани Кос із Тернополя photo_camera 20:03 Ресторан «Європа»: який вигляд мав заклад, який відвідували політики та зірки. Дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 19:01 Кожен подарунок — як обійми з дому: тернополян закликають зібрати «Коробку тепла» для ЗСУ 18:00 Три прості рецепти домашнього яблучного пирога Від читача 10:15 Фейкові вакансії: як шахраї крадуть гроші та дані 17:01 Хто претендує на посаду ректора медичного університету і які плани на розвиток 15:34 На Тарнавського «Фіат» в'їхав у магазин 14:50 Плановий відстріл хижих тварин проводять у Монастириській громаді 14:00 Італієць, який служив у тернопільському батальйоні, одружився з українкою 13:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Оробчук, Володимир Поневаш та Василь Делікатний 12:00 Куди піти, що побачити у вихідні 15-16 листопада в Тернополі photo_camera 10:45 Стартувала програма «Зимова підтримка»: з 15 листопада можна подати заявку на отримання 1000 грн (ОНОВЛЕНЕ) 10:01 Різдвяні історії, бойовики та мультяшні пригоди: що показують у кінотеатрах на вихідні й де квитки дешевші 09:05 Розпочався Різдвяний піст: що варто знати та хто звільняється
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up