Максимка Лихолата везуть до Львова на операцію

Максимка Лихолата везуть до Львова на операцію
Вероніка Кіндій, дружина волонтера Богдана Кіндія, щодня навідує малюка в лікарні

Хлопчик потребує вашої молитовної підтримки і матеріальної допомоги. Давайте подаруємо малюкові шанс повноцінно жити

Максимка Лихолата 9 серпня перевозять до львівського опікового центру. Там невдовзі проведуть операцію з пересадки шкіри. Про це «20 хвилин» повідомив волонтер Богдан Кіндій.

  • Це рішення лікарів, - каже волонтер. - Тому завтра хлопчика перевозять до Львова. З ним поруч буде бабуся – татова мама. Однак, ми вже шукаємо надійних львівських волонтерів, з ким співпрацюватимемо. Аби вони опікувались малюком в іншому місті та забезпечували всім необхідним.

Транспортування малого пацієнта забезпечує дитяча обласна лікарня. Проте, чи буде сама операція безкоштовною – під питанням. Адже львівські медики братимуться за пацієнта, який не є мешканцем їхньої області. Тому, припускають волонтери, потрібно буде чимало коштів. Навіть якщо саму операцію зроблять безкоштовно, потрібні будуть чималі суми на медикаменти та процес реабілітації.

  • Скільки саме коштів буде потрібно – ми наразі уточнюємо, - каже Богдан Кіндій. – І повідомимо про це всіх городян, які від дня вибуху і перших хвилин боротьби за життя хлопчика допомагають йому. Та вкотре проситимемо небайдужих людей надсилати гроші для лікування Максима на волонтерський рахунок (реквізити див. в довідці - прим. авт).

Наразі стан хлопчика, як відзначають лікарі, стабільно важкий. Проте малюк активний, вже говорить, самостійно дихає і може пережовувати страви. Він цікавиться іграми та мультиками на планшеті, який подарував йому благодійник. Надто активно працювати з гаджетом не може, адже у хлопчика повністю забинтовані руки.

Щодня Максимко цікавиться станом свого тата та просить його обійняти. Волонтери і лікарі мовчать, що батька вже немає на цьому світі. І передають вітання малому від батька. А також побажання швидкого одужання.  

  • Це «свята брехня» – життя Романа не повернеш, а звістка про загибель батька може сильно підкосити Максимка і звести нанівець всі спроби врятувати його, – пояснює Богдан Кіндій.

Наразі на волонтерському рахунку є близько 170 тис грн. Волонтери в групі допомоги Максимкові регулярно звітують про витрачені кошти і готові за першої вимоги оприлюднити всі звіти про витрати.

Довідка

Допомогти 7-річному Максимчику можна, перерахувавши кошти на картковий рахунок ПБ 5169 3600 0097 5445, Малік Ірина. 

Зі всіма питаннями щодо стану Максимка чи будь-якої допомоги хлопчику телефонуйте Богданові Кіндію: 068 818 19 12.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Між приватними будинками на Бродівській хочуть звести дев’ятиповерхівку: мешканці обурені 19:00 Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24» 18:05 Тернопільські плавці стали призерами Зимового чемпіонату України 17:30 Вакцинальний автобус приїде у громади Тернопільщини: який графік Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 17:02 Осиротіли пʼятеро маленьких дітей. Родичі обурені мінімальним покаранням для вбивці 16:47 У Тернополі відкрили виставку рідкісних діаспорних видань до 212-ї річниці Шевченка 16:15 Аварійний ямковий ремонт проведуть ще на десяти вулицях Тернополя 15:37 У Тернополі затримали підприємця під час отримання 17 000 доларів за вплив на рішення медиків 15:00 Відновлює роботу автобусний маршрут №32 до міського кладовища: розклад руху 14:30 Новий автобусний маршрут з'явився у Чортківській громаді 14:00 Впізнання за татуюванням: в Україні з'явився онлайн-сервіс для ідентифікації осіб, зниклих безвісти 13:30 Від вибуху знайденого в лісі боєприпасу загинув 33-річний чоловік з Чортківщини 13:10 Двоє людей загинули в аваріях на Тернопільщині 12:35 Які ціни на бензин на різних АЗС станом на 9 березня та чи може пальне бути по 100 гривень 12:05 Перекинуту автівку виявили на узбіччі об'їзної в Кременці 11:30 У Тернополі відзначили 212-ту річницю від Дня народження Шевченка photo_camera 10:50 22-річний водій на Кременеччині намагався відкупитися від поліції за 20 тисяч гривень 10:16 Жінка з Тернопільщини втратила 300 тисяч, намагаючись «витягнути» сина з ТЦК 09:35 У Тернополі чистять підвали та горища: триває двомісячник благоустрою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up