Маленьких тернополян кличуть спробувати себе на кінокастингу

Маленьких тернополян кличуть спробувати себе на кінокастингу
  • Кастинг для зйомок документального фільму про політв'язнів та репресованих "Шлях до світанку" відбудеться у Тернополі 11 жовтня.
  • Спробувати себе у кіно запрошують тернополян віком від 7 до 14 років. 

- Зараз на роль героїв стрічки запрошуємо дітей, які можуть стати політв'язнями, - розповідає членкиня тернопільської кінокомісії Наталя Орищак. - проект має зберегти спогади живих очевидців для наступних поколінь. Більшість зйомок буде проходити у Музеї політв'язнів в тернополі, адже ці стіни все бачили. 

Кінопроект створили небайдужі громадські діячі. Співрежисерка Оксана Войтенко, авторка сценарію Ольга Світлична, продюсер продюсерського центру ТОВ “Інсайтмедіа” Андрій Суярко та засновник і очільник Тернопільської кінокомісії, голова Асоціації кінокомісій України Леонід Бицюра 

Фільм розповідає про трагічні події, коли дітей сотні дітей з тернопільщини було засуджено військовим трибулалом до 10-25 років ув'язнення. Проте багато з них витримали всі тортури й знущання. Вони вижили, щоб стати живими свідками злодіянь сталінської репресивної машини”.  

- Документальна стрічка "Шлях до світанку" висвітлює усі страшні події цих часів. Показує їх такими, як вони є, - каже Наталя Орищак. - Під час зйомок у авторів виникла ідея зробити реконструкцію деяких сцен. Зараз ми шукаємо акторів, які допоможуть нам це зробити. 

Окрім того, автори проекту шукають чоловіків, які можуть спробувати себе у ролі НКВ-дистів. 

Довідка

Для зйомок сцен - реконструкцій у документальному фільмі " Шлях до світанку" про історії українських політв'язнів та репресованих проводиться кастинг :
 - дітей віком від 7 до 14 років для сцен "масовок".
Потрібно 40 дітей різного віку.

 - чоловіків на ролі НКВ - дистів. Потрібно 5 акторів

- дітей віком від 7 до 14 років на роль героїв у дитинстві.
Потрібно 4 юних актори.

Кастинг буде проходити:

- Дата: 11 жовтня у п'ятницю.
- Місце: Бібліотека - музей "Літературне Тернопілля" ( вул. І.Франка, 21, біля банку "Хрещатик"), Тернопіль.
- Таймінг: з 10:00 до 16 год.
форма реєстрації: попередній запис через вайбер за номером 🔈063 477 57 05
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Катерина Кузь
    Бюджет 2020. Відміна прослушки для нардепів.

    https://www.facebook.com/ednist.info/videos/510885516363974/

    Підписуйся на нас у соціальних мережах, щоб не пропустити нові відео:
    Наш Facebook - https://www.facebook.com/ednist.info
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Який вік найкращий для вагітності 20:00 Почали виплачувати Національний кешбек за покупки у грудні 19:01 Скільки коштує пообідати в їдальнях Тернополя? Ми промоніторили ціни photo_camera 18:00 Перші дні весни будуть теплими: прогноз погоди в Тернополі та області Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:02 «35 хвилин без права на помилку»: мама зі Збаража народила сина вдома, а пологи приймав чоловік 16:30 НІ авто, ні грошей: тернополянка віддала псевдопродавцю 70 тисяч гривень 16:00 Світло молитви в темряві війни: У Тернополі молились за спокій душ жертв війни photo_camera 15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули 13:00 Фіналістка Дитячого Євробачення Ангеліна Глогусь запрошує на благодійний концерт для підтримки воїнів 12:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари 11:20 Він бачив дві війни: 100-літній ювілей відзначив Петро Кудла з Підгаєччини photo_camera 10:40 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 10:10 Про прогули в дитсадках та школах тепер миттєво дізнаватимуться у поліції 09:35 Біля «Маяка» водій на BMW виконував небезпечні маневри 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Захисники з Тернопільщини Олександр Слободян та Дмитро Войцішевський 08:00 В е-Рецепті з’явилася можливість обирати ліки за найвигіднішою ціною
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up