Мама шукає чоловіка, який 3 липня на мості біля техуніверситету врятував її 2-річного сина

Мама шукає чоловіка, який 3 липня на мості біля техуніверситету врятував її 2-річного сина
  • Тимофій, якому 2 роки і 2 місяці, ледь не помер від задухи 3 липня, коли їхав з мамою в авто. Це трапилось близько 12.10. Жінка зупинилась на мості біля техуніверситету і дістала малюка з авто.
  • Врятував малюка чоловік, який зупинився позаду на сірому авто. Жінка хоче знайти чоловіка, щоб подякувати. 

3 липня тернополянка Світлана Кирилова їхала з дитиною на залізничний вокзал зустічати маму. Проїжджала міст у напрямку з проспекту Степана Бандери до перехрестя з вулицею Руською.

- Подивилась у дзеркало і побачила, що дитина в автокріслі почала червоніти і задихатись, - розповідає жінка. - А малюк тоді прихворів, в нього був кашель, нежить і на той час це вже був другий тижень лікування.  Я зупинилась просто на мості - навпроти техуніверситету. Дістала малюка з авто і почала його перевертати, хлопати по спині, але він все одно задихався.

Перед жінкою зупинилось червоне авто, з нього вийшли молодий чоловік та жінка. А позаду зупинилось сіре авто, точної моделі пані Світлана не запам'ятала.  З нього вийшов чоловік.

- І той чоловік якраз допоміг моїй дитині, - каже жінка. - Він його покрутив, а потім поклав на бік і хлопчик виплюнув соплі, після чого почав нормально дихати. Я тримала малюка, була дуже щаслива, що з дитиною усе добре. У мене руки трусилися після пережитого, я подякувала чоловікові, що врятував мою дитину і жінці і поїхала на вокзал. До вечора була у шоковому стані. Я тоді не додумалася взяти номер телефону в цього чоловіка, бо була, ніби в трансі. 

Після того випадку вже пройшло більше тижня. Пані Світлана та її чоловік написали на своїх сторінках у соцмережі Facebook, що шукають чоловіка, який допоміг їхній дитині. Але рятівник досі не знайшовся. 

- Я б хотіла подякувати йому, - каже пані Світлана. - Мій номер телефону - 067-246-63-03.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Оренда квартир без ріелторів: чи реально знайти житло в Тернополі 20:03 Вдарив поліцейського гирею по голові. Суд конфіскував металевий спортінвентар 19:00 Хор виконав останню волю Героя: Лановецька громада попрощалася з воїном Володимиром Паламарчуком play_circle_filled photo_camera 18:00 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернопільщини на 28 тисяч гривень Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 16:42 У Скоморохах п'яний водій вчинив ДТП під час втечі від патрульних 16:05 Вступ-2026: прийом документів до військових навчальних закладів продовжили до 20 серпня 15:29 Поблизу Тернополя чорний дим: площа пожежі — близько 80 кв. м 15:00 Відновили роботу котельні на Тролейбусній 14:00 Готуємо дієтичний кабачковий брауні на 120 калорій 13:05 «Три години просиділи в коридорі»: мама скаржиться на послуги в травмпункті Тернополя 12:14 За добу на Тернопільщині ліквідували дев'ять пожеж photo_camera 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 8-9 серпня 09:48 Внаслідок атаки росіян на Київщині загинули 3-річний хлопчик та його бабуся і дідусь photo_camera 09:00 Обірвалось життя Героя з Тернополя Богдана Сосінського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up