"Материнське серце час не лікує", каже мама Героя Небесної сотні

"Материнське серце час не лікує", каже мама Героя Небесної сотні

Студенти з фотографіями Героїв Небесної сотні та квітами в руках, у очах - сльози, - 22 лютого тернополяни вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні.

Біля пам'ятника Героям Небесної сотні зібрались рідні, друзі тернопільських Героїв та небайдужі тернополяни.

Під час заходу поіменно згадали усю Небесну сотню, вшанували їх хвилиною мовчання, спільною молитвою та  покладанням квітів. 

Читайте також: Тернопільські Герої Небесної Сотні. Не забудьте їх!

"Беркутівці просто сміються рідним загиблих у вічі", - батьки Героїв Небесної Сотні

Previous Next

Хотів змін для всієї країни

Маму Ігоря Костенка, який загинув на Майдані 20 лютого 2014 року, досі болить серце за свого сина.

- Материнське серце час не лікує, це така рана, яка болітиме поки я житиму на цьому світі, - каже Оксана Костенко. - Але я так скажу, що рана, можливо, краще б загоювалась, якби ми бачили більші зміни у Верховній раді, у історії нашої країни. Серце батьків трохи б заспокоїлось, бо ми б розуміли, що наші діти йшли правильним шляхом і влада це оцінила. Змінились лиш батьки, ми хочемо змін, а влада - ні, вона не змінилась.

Ігор був студентом Львівського університету ім. І. Франка. Коли хлопець йшов на Майдан, то вчився на четвертому курсі

- Він для свого 22-річного віку досягнув був багато, він працював спортивним журналістом, - розповідає мама. - Хоча він вчився на  географа, але дуже любив футбол, був фанатом і професія журналіста йому була до душі. Ігор пішов на Майдан, бо хотів змін - і для себе особисто, і для всієї країни. Але життя його обірвалось. 

Дорікав би все життя, якби я його не пустив

17-річний Назар Войтович - наймолодший Герой Небесної сотні. 

- Я знав, що він їде туди, він сам дзвонив і казав, - каже пан Юрій. - Так напевно мало статись. Якби він не поїхав, то напевно б ціле життя мені дорікав, що я його не пустив в той час, коли твориться історія України. Наші діти на Майдані полягли не даремно, бо в той час вони не дали Україні впасти на коліна перед Росією. 

Previous Next

Під час вшанування пам'яті Героїв голова Тернопільської обладміністрації Степан Барна нагородив державними відзнаками учасників Євромайдану. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олег Ігорович
    Яке ж це вшанування, коли ті дітиська стояли фотографувались і сміялись, коли отці молились, коли згадували поіменно Героїв.... Лиш частина може насправді розуміла куди вони прийшли.

    Ті, хто хотів вшанувати память Героїв, вони прийшли без показухи
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Без гарячої води будуть деякі будинки в мікрорайонах «Сонячний» та «Північний» 21:00 Антиклікбейт у дії: як заголовки будують репутацію 20:00 Місце, де народжується запашне горнятко кави: як у Тернополі працює ветеранське виробництво Rivolta 19:00 Свідки не з’явились: нове у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні Від читача 17:02 Загрози та відповідальність за незаконне розповсюдження зброї через Інтернет 18:05 До 13 років позбавлення волі засуджено жителя Тернопільщини за зґвалтування, розбій та крадіжки 17:30 Тернопільські флорболісти виграли «золото» на турнірі Ukraine Open 17:00 На Веселій завершили ремонт дорожнього покриття 16:34 У заповіднику «Медобори» цвіте «неопалима купина» 15:35 У Теребовлянській громаді відкрили поліцейську станцію 14:50 Стартував прийом заявок на конкурс малих грантів-2026 для реалізації локальних проєктів у форматі корпоративного волонтерства від «Контінентал» (новини компаній) 14:30 Помер багаторічний керівник науково-дослідної частини ЗУНУ Валерій Письменний 14:00 В «е-Тернопіль» і на Порталі мешканця запрацювали електронні петиції 13:15 Театр мод Галицького коледжу здобув гран-прі Національного фестивалю моди і таланту photo_camera 12:53 У Тернополі раніше судимого чоловіка підозрюють у домашньому насильстві та незаконному поводженні зі зброєю 12:18 «Такого немає ніде у світі»: качаною кашею пригощав Клопотенко відвідувачів Фестивалю молока play_circle_filled 11:45 «На щиті» повертається додому Герой Андрій Ширяєв — у громаді біля Тернополя оголосили День жалоби 11:15 Рятувальники загасили пожежі у двох районах Тернопільщини 10:43 У Нагірянці п'яний водій в'їхав у будівлю 10:10 «Захист банківського рахунку» обійшовся жительці Тернопільщини в 46 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up