"Медаль вже маємо, залишилось ще молоко": нагородили найактивніших голів ОСББ

"Медаль вже маємо, залишилось ще молоко": нагородили найактивніших голів ОСББ

Слова вдячності та медалі від міського голови найактивніші голови ОСББ отримали вранці 20 березня на засіданні виконкому. 

 

- В останні роки з'явився новий суб'єкт в сфері житлово-комунального господарства, зокрема житлового фонду - це об'єдання співвласників, - каже заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський. - Хоча державою передбачалося, що це буде колективний замовник послуг, але так сталося, що об'єднання співвласників самі досить часто надають житлово-комунальні послуги. Тому ми вважаємо, що це вже невід'ємна частина галузі, економіки країни. 

Попередньо з нагоди Дня комунальника працівників житлово-комунального господарства уже відзначили. Тепер є розпорядження міського голови про нагородження голів ОСББ, які є прикладом для жителів міста відзнакою. 

- Хочу наголосити на тому, що це люди, які взяли на себе велику відповідальність, - каже міський голова Сергій Надал. - І показують приклад багатьом, в тому числі і окремим нашим ЖЕКам в плані якості виконаних робіт, формуванні тарифів. В Тернополі весь житловий фонд приватизований, але в більшості людей така психологія, що квартира це моя власність. В ній треба зробити робити, а те, що в під'їзді - проблеми міської ради, ЖЕКу чи будь-кого іншого. А ОСББ показують приклад, як треба всім разом дбати про спільну власність. 

Нагрудним знаком нагородили голову ГО "Рада Голів ОСББ міста Тернополя", голову ОСББ Чалдаєва, 13 Сергія Лупака, голову правління ОСББ Довженка,6а Олесю Чванкіну.

- Ми завжди кажемо, що за нашу роботу заслуговуємо на медаль і молоко, - каже пані Чванкіна. - Медаль вже маємо. Дякуємо.

Також нагородили голову правління ОСББ Заруддя, 1 Лілію Левицьку, голову правління ОСББ "Садове місто-1" та "Садове місто-2" Ігоря Глодана, голову правління ОСББ Коновальця, 15 Галину Анікушин. 

Слідкуйте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • тарас
    змарнів щось пан голова - щоб тільки скоро бог не покликав його до себе
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 У Тернополі — черги до Пенсійного фонду через дитячі виплати 18:55 Після скандалу з побиттям військового затримали заступника начальника Кременецького ТЦК 18:00 Під час купівлі авто для ЗСУ житель Тернопільщини втратив 80 тисяч гривень 17:30 За домашнє насильство і незаконне зберігання набоїв відповідатиме чоловік з Козівської громади Від читача 17:21 Без стереотипів: жінки опановуються "чоловічі" професії 17:00 Що робити, якщо на припарковане під будівлею авто впала бурулька — радять юристи 16:23 На Тернопільщині додатково застововують спеціальні аварійні відключення 16:05 Жителя Хмельниччини підозрюють в організації переправлення тернополянина через кордон photo_camera 15:30 Школярі Тернополя повертаються за парти, а в області ще вирішують 14:50 Через пошкодження на водогоні частина вулиць у Тернополі залишилися без води 14:10 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 24-25 січня 13:35 У наркозлочинах підозрюють двох жителів Кременеччини photo_camera 13:00 Енергетики Тернопільщини долучилися до відновлення енергопостачання у Києві photo_camera 12:30 Дні жалоби оголосили у Лановецькій громаді 11:19 «Врізали» чи збільшили? «20 хвилин» проаналізували, що зміниться в парках Тернополя та поруч з ними (РОЗСЛІДУВАННЯ) photo_camera 10:45 Нікотин без акцизу на блокпосту у Підволочиську виявили патрульні у салоні авто місцевого жителя photo_camera 10:15 Біатлоністи з Тернопільщини стали чемпіонами Європи серед юніорів у Фінляндії 09:45 Відновлюють будинки на 15 Квітня і Стуса, пошкоджених внаслідок ракетної атаки: що вже зробили 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Фурмана та Анатолія Зенюка 08:00 На Тернопільщині зросла кількість постраждалих від переохолодження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up