Мер просить комунальників та громаду терміново розчистити тротуари

Мер просить комунальників та громаду терміново розчистити тротуари

Через сильні опади, які відразу замерзають, тротуари міста та пішохідні зони відразу перетворюються на небезпечну для здоров’я громадян «ковзанку». Тому необхідно оперативно очищати ці території від льоду.

Сергій Надал закликав всі комунальні служби міста, працівників ЖЕКів, ОСББ, магазинів, офісів, підприємств та мешканців приватних будинків мобілізуватися для очищення тротуарів міста та прибудинкових територій від льоду.

"Відповідно до дорожньої карти очищення Тернополя у зимовий період місто активно очищають підрядні організації. Магістралі міста вільні від льодового покриву і безпечні для руху транспорту. Але поки що приватні структури не до кінця виконують вимоги Дорожньої карти щодо очищення тротуарів та прибудинкових територій.

Я попереджую, що всі структури, які неналежним чином очищають територію, будуть покарані.

Наголошую, що міські тротуари і прибудинкові території мають бути оперативно очищені від льоду до початку нових сильних морозів, які синоптики прогнозують на початку наступного тижня.

Тернополяни мають мати безпечні та комфортні умови для пересування містом навіть в умовах аномальної погоди.

Також закликаю патрульну службу, медичні служби та службу з надзвичайних ситуацій Тернополя перейти на посилений режим роботи та максимально допомагати тернополянам та всім службам, які очищують місто", йдеться у зверненні.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Piter Savka
    В неділю також було непосипано, аж сьогодні вже бачу результат. Але там біля зупинки 14-го біля оріону є така доріжка метрій 100 за яку по ходу ніхто не відповідає,  як так ???  Поставити бруківку там поставили, але її там не видно за тим шаром болота яке тепер покрилось шаром льоду. Сьогодні там сракопад страшний
  • тойво
    цікаво як має виглядати процес очистки тротуарів від 2міліметрового шару льоду?

    і посипання пісом мало поможе.

    саме краще то шлак з сіллю.
  • Діонісій
    я думав що снігопад 14 листопада, то катаклізма ще та, а сьогодні зранку зрозумів, що помилявся.  і як тоді ніхто нічого не робив, так і зараз, тільки просять і просять.
  • Anonymous
    То не просити, то комунальників і чиновників мордою об тротуар, аж поки лід не відстане.

    От виродки, так як так з людей знущатись?! Щоб ні двірників, ні піску, ні техніки? І то ж цілу зиму та мерзота тротуарів не чистить.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 28 червня — День Конституції України: історія свята та цікаві факти 21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up