Мер просить комунальників та громаду терміново розчистити тротуари

Мер просить комунальників та громаду терміново розчистити тротуари

Через сильні опади, які відразу замерзають, тротуари міста та пішохідні зони відразу перетворюються на небезпечну для здоров’я громадян «ковзанку». Тому необхідно оперативно очищати ці території від льоду.

Сергій Надал закликав всі комунальні служби міста, працівників ЖЕКів, ОСББ, магазинів, офісів, підприємств та мешканців приватних будинків мобілізуватися для очищення тротуарів міста та прибудинкових територій від льоду.

"Відповідно до дорожньої карти очищення Тернополя у зимовий період місто активно очищають підрядні організації. Магістралі міста вільні від льодового покриву і безпечні для руху транспорту. Але поки що приватні структури не до кінця виконують вимоги Дорожньої карти щодо очищення тротуарів та прибудинкових територій.

Я попереджую, що всі структури, які неналежним чином очищають територію, будуть покарані.

Наголошую, що міські тротуари і прибудинкові території мають бути оперативно очищені від льоду до початку нових сильних морозів, які синоптики прогнозують на початку наступного тижня.

Тернополяни мають мати безпечні та комфортні умови для пересування містом навіть в умовах аномальної погоди.

Також закликаю патрульну службу, медичні служби та службу з надзвичайних ситуацій Тернополя перейти на посилений режим роботи та максимально допомагати тернополянам та всім службам, які очищують місто", йдеться у зверненні.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (7)
  • Piter Savka
    В неділю також було непосипано, аж сьогодні вже бачу результат. Але там біля зупинки 14-го біля оріону є така доріжка метрій 100 за яку по ходу ніхто не відповідає,  як так ???  Поставити бруківку там поставили, але її там не видно за тим шаром болота яке тепер покрилось шаром льоду. Сьогодні там сракопад страшний
  • тойво
    цікаво як має виглядати процес очистки тротуарів від 2міліметрового шару льоду?

    і посипання пісом мало поможе.

    саме краще то шлак з сіллю.
  • Діонісій
    я думав що снігопад 14 листопада, то катаклізма ще та, а сьогодні зранку зрозумів, що помилявся.  і як тоді ніхто нічого не робив, так і зараз, тільки просять і просять.
  • Anonymous
    То не просити, то комунальників і чиновників мордою об тротуар, аж поки лід не відстане.

    От виродки, так як так з людей знущатись?! Щоб ні двірників, ні піску, ні техніки? І то ж цілу зиму та мерзота тротуарів не чистить.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:15 Пожежа у багатоповерхівці на Бандери: рятувальники винесли чоловіка із задимленого підвалу 10:50 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому Герою Петру Батьківському 10:15 Дев'ять нових тролейбусів курсують Тернополем. На фото — зустріч легендарної Skoda та сучасного «Електрона» 09:37 У «Тернопільміськгаз» проведуть позапланову перевірку щодо обсягів споживання Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 09:00 Заліщицька громада в останню путь провела захисника Василя Іваніва photo_camera 08:00 Де на Тернопільщині працюють кнопки для термінового виклику поліції 22:00 Хвостик, звук і форма: як обрати стиглий і смачний кавун 21:00 Студент Тернопільського педагогічного університету заграв на піаніно під час концерту в Америці photo_camera 20:00 Один день на виробництві: як у Viknar'off створюють сучасні енергоефективні вікна (Партнерський проєкт) 19:30 Помер знаний бережанець Михайло Левицький 18:00 Для ветеранів запрацювали «Єдині ветеранські вікна» у ЦНАП 17:20 У Теребовлі відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Петру Шопяку photo_camera 16:50 На Тернопільщині створюють інтерактивний туристичний маршрут, який працюватиме трьома мовами 16:10 З 1 серпня зростуть тарифи на передачу електроенергії для бізнесу 15:40 Кінець липня принесе на Тернопільщину спеку 15:29 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 15:07 Іменні дерева за кошти тернополян — сохнуть. Хто їх відновлюватиме? 14:37 Почаївській лаврі 30 днів на те, щоб розірвати зв’язки з РПЦ 14:10 На Коновальця авто знесло електроопору: водію надають допомогу play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up