Тернополяни продовжують протестувати проти нових тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя. Громада закликає усіх зібратися під міською радою завтра, 5 листопада, о 9.00.
На масовій акції, що відбувалась на Театральному майдані, тернополяни одноголосно вирішили зібратися під міською радою, щоб поговорити з міським головою та начальником управління транспорту та зв’язку міської ради Ігорем Мединським. Тернополяни вимагають зменшення тарифів до 5 гривень, Громада міста обурена тим, що вартість проїзду найвища в Україні.
- Ми вимагаємо повного скасування рішення виконкому Тернопільської міської ради щодо підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті, - кажуть активісти.
Окрім того, що протестувальники вимагатимуть від влади повернення старих тарифів на проїзд, вони проситимуть надати їм вичерпну інформацію про структуру витрат та покращення якості послуг.
- Як у нас при таких високих цінах маршрутки можуть бути збитковими, - кажуть тернополяни. - Наша влада взагалі не дбає про своє майбутнє міста. Вони забули, що як ми їх вибирали, так можемо і вигнати з посад.
Усіх тернополян закликають приходити завтра, 5 листопада, о 9.00 під приміщення міської ради. Міський голова готовий до діалогу. Таке повідомлення з'явилося на його сторінці у "Фейсбук".
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 28 від 9 липня 2025
Читати номер