Спецтема: карантин

У Тернополі активісти пікетували ОДА. Депутати зберуться на позачергову сесію

У Тернополі активісти пікетували ОДА. Депутати зберуться на позачергову сесію
 • Небайдужі громадяни проти капітуляції та імплементації «формули Штайнмайєра». Вони підписали звернення до депутатів обласної ради, аби ті підтримали їх у боротьбі за Україну. 
 • О 16:00 депутати мають зібратися на позачергову 12 сесію ОДА. 

 

 

Самі учасники протесту обіцяють не здаватися. Після обіду вони ще прийдуть до стін ОДА. На місці чергує поліція. 

Активісти почали збиратися під стінами ОДА близько 9:00 у середу, 2 жовтня. Прийти закликали усіх небайдужих тернополян, але зібралися лише активісти громадських організацій. Як пояснюють самі активісти, про акцію мало хто знав, оскільки повідомили про неї лише увечері 1 жовтня.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (32)
 • Ігор Буда

  Контроль кордону. Роззброєння бандформувань. Арешт злочинців. потім 5-річний перехідний період під призначеною Києвом  адміністрацією з нормалізацією політичного життя. І лише після цього місцеві вибори.
 • Ігор Комендат

  Нацкорпус - ручна організація Сабакова, якось дивно виглядає ця проплачена акція. А все це просто сценарій легітимізації здачі національних інтересів. Перехопити ініціативу. І та очолити контрольований протест. А потім сказати так сі стало.
 • Анонім

  Лугандонія тільки і чекає особливого статусу ,після котрого вони проведуть референдум створять свою міліцію ,військо ,і прикордоників . У мене питання ,а чому це ОБСЕ має вирішувати чи будуть демократичні вибори .Ця організація абсолютно не впливає оскільки там більшість москалів . У мене питання ,а нах.... нам то ярмо під назвою лугандонія . Не хочуть в Україні жити значить відсікти воду ,світло ,газ ,не брати у них вугілля ,ну і так далі ,але ж у нас при владі безхребетні особи ,які прогинаються перед москалями, і європейцями у яких пріоритет  торгівля з москалями. У мене питання ,а що ж тоді підписали у Мінську бо Кучма говорить одне ,москалі говорять інше , а лугандонія взагалі радісно співає про автономію , а презедент нам каже , що виборів не буде якщо там будуть військові . У мене після слів так званого президента склалась думка ,що він або й.......в 100 гр ,або він добряче ширнувся.
 • Анонім

  Ну , що твердолобі тепер ви зрозуміли кого ви обрали і до чого цей блазень і його компашка доведе . Я вас "вітаю" з тим ,що наш так званий "президент" зробив наступне .
  1. Таємно домовлявся з х.....лом
  2 Приймає одноосібне рішення без референдума .
  2. Збурив народ , зрадив військових
  3. Підштовхнув народ до громадянської війни .
  Для чого йти на якісь формули , і слухати якихось мудаків з європи яким пох..... та Україна ,а особливо Німетчині і Франції у них пріоритет це бізнес з москалями ,а Україна їм давно пох...... просто вони цього не сказали . Ось вам чергова зрада , а наступна зрада буде це коли коломойський верне собі свій банук через продажні суди ,плюс отримає компенсацію у вигляді 2 млрд доларів з наших кишень . Ви уявляєте  вивів 5 млр доларів , держава врятувала цей банк шляхом вливання туда купа грошей з наших кишень, і навіть тих хто не був клієнтом привата , а тепер цей Беня через  маріонетку  рішає свої питання і задовільняє свої потреби грабуючи народ .

  Андрій reply Анонім

  я так бачу що в тебе в голові тільки банк коломойського ,а що в нас з під носа 5 років крали і прикривалися що всі біди через хуйла путіна то нормально ...

  Анонім reply Андрій

  До чого тут банк .Мені пох.... на той бан і нех було його рятувати . Справа не в банку ,а в тому ,що це повпливає на банківську систему всієї країни . Правильно 5 років мудак янукович з своєю шоблою ,яка сьогодні поступово повертається дійсно крали ,що в казні лишалося 100 т гривень. Армія була свідомо знищена . А при Порошенко хоть армію підняли ,відновили техніку , зявилися нові взірці озброєння ,заряди Смерчів. Я не кажу ,що у Порошенка все було супер ,але він не прогинався перед Х.....лом і не зраджував військових . Відійти на 2 км це значить здати 2 км української землі за яку гинули наші військові коли відвойовували цих 2 км .

  05 reply Анонім

  Андрію снайперів на майдані найняв порошенко подивись фільм площадь разбитих надежд, це тільки ти цього не знаєш

  Андрій reply Анонім

  та про що ти ??? якби не війна то порошенко би ложив на ту армію і на ті смерчі, би докрали то що лишилося , а на рахунок не прогинався то тільки міг багато говорити , а саме торгувало , крало , і поночам з медведчуком зустрічався ,кароче не плети за того порошенка ,ти або  зазомбований або проплачений ...

  Анонім reply Андрій

  Я про те ,що януковська шобла зараз при Зе себе добре почуває . Портнов у нас неофіційно керує судами і відмиває ригівську шоблу типу Єфремова ,а те що юристи Портнова фінансували компанію Зе нічого не смущає.  Лукаш в нове ЦВК піде, і ця особа давала вказівки судам під час майдану .Богдан з Азаровим їздив в москву на ЦУ під час майдану . медведчука нам навязала Меркель за рекомендацією Х......ла . Я ще раз кажу я не кажу що Порошенко ідеальний .До Порошенка є купа питань ,але те ,що зараз робиться це називається зрада національних інтересів . Чому ми не знаємо про договорняки з Х....лом .Якщо Зе у нас приватна особа то нехай таємно говорить ,але якщо його обрав народ значить він мусить відзвітувати про всі таємні договорняки . Щодо зазомбованих то до цієї 70% касти не відношусь . Щодо проплати можеш спати спокійно ніхто мені не платить. Мені за державу обідно і за тих вояків ,які загинули за незалежність України , а тепер якийсь блазень їхні старання помножив на 0 .

  05 reply Анонім

  Чув про справу 4П це порошенко пашинський парубій і парасюк це вони організовували розстріли на майдані і причетні до пожежі 2 травня в Одесі проснись і не пиши  
  х у й н і

  Анонім reply 05

  Це в тебе х......я получається бо наслухався пропаганди ось в тебе і токсикоз наступив.

  Mick D reply Анонім

  Так поставте вашому кумиру Порошенку купу питань. За те, що крав під час війни, не платив податки в казну а виводив все в офшори, що син не знає жодного слова українського а до всіх чіпляється за мову, що займався рейдерством і відбирав компанії, запитайте за Кузню на Рибальску, за канал Прямий який нібито не його і платить ведучим гроші у конвертах......Бачу він змужнів і підняв знову голову.

  Анонім reply Mick D

  Він не мій кумир .Нехай Зе пояснить чому до виборів говорив одне ,а зараз робить зовсім все протилежне . Чим цей Зе ліпший за Порошенка якщо таємно з коломойським перетирають . Я подивлюсь ,що ви скажете коли бакс буде по 40-50 грн.

  Андрій reply Анонім

  та попередні 5 років були чому луценко не пересадив регіоналів взяли одного єфремова прикрили і все ,з рештою ручкався і посміхався , а що до Портнова цю інфу можеш провірити в інтернеті , він свою честь відстояв в Європейських судах , і єфремова він не покриває ,він сам казав якщо винен хай сидить тільки докажіть, а не видумуйте, при владі всі крадуть ось тільки,як це доказати якщо там кругова порука , і всі один з одним дружать ....

  Анонім reply Андрій

  Луценко їх би пересадив тільки ось попередні прокурори похерили всі докази .Взяти навіть того самого махніцького який з ківаловим дружить ось з цього все і почалося . Ну звичайно Портнов відстояв бо європі пох.. і вона не вникала в справу , але те що він творив в Україні в часи януковича це називається злочин. Єдина помилка колишньої влади так це те ,що не розігнали суди які ще були створені за часів мудака януковича і цей президент ними теж користується. Питання якого х..... сюда повернулася богатирьова яка явно тут мутила в медичній сфері .І янукович сюда повернеться як тільки його відбілять.І що він теж получається чесний і небесна сотня одночасно сама загинула і камазів з грошима не було  .

  05 reply Анонім

  Твій луценко відсидівший хабарник без юридичної освіти і досвіду

  Анонім reply 05

  Ну ну ,а такий пан Баканов зараз очолює СБУ. В армії не служив ,на обліку у військоматі не стояв ,аналітичного мислення 0 , поліграф не прйшов , що вже є порушення закону служби в СБУ . А Зе йому ще звання дав лейтинанта питається за ,що якщо людина не служила це просто п....ц . Ти мені Луценком ,Порошенком не тич я ще раз кажу до них є багато питань ,але там хоч троха було прозоро ,а не те ,що зараз все в темну і все з порушенням ось такі професіонали .За Зе скільки ригів повернулося і всі вони з часом отримають посади вже чого варті Богдан і Лукаш.

  Анонім reply 05

  Він такий мій як і твій .Я його на цю посаду не ставив так ,що не по адресу .

  05 reply Анонім

  Луценко прикривав справу майдану бо порошенко найняв снайперів а парубій пашинський і парасюк вели вогонь з консерваторії і готелю Україна разом із снайперами, ти бачу взагаі не в темі мабуть телевізора забагато надивився і думаєш шо все знаєш

  Анонім reply 05

  Ти або й.......в 100 г ,або ширнувся ,або пишеш з лугандонії ,або наслухався путін ТВ разом з пропагандистами які співають в одну дудку
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:05 Стало відомо, коли нарешті прийде літнє тепло: детальний прогноз 20:03 Чи працюють курси англійської на карантині. Як вивчити іноземну мову безкоштовно 19:05 Пересіли на велосипеди: їх продають по 2 і по 120 тисяч. Де купити під час карантину photo_camera stars 18:07 До чотирьох клієнтів за столом і соціальна дистанція: назвали нові умови роботи ресторанів Від читача 12:35 Кошти на будівництво амбулаторій використали неефективно -висновки рахункової палати 17:27 За "порятунок" родича з поліції жителі Тернопільщини платили до десятків тисяч доларів play_circle_filled 17:07 Які парасолі обирати, де їх можна полагодити у Тернополі та скільки коштують дощовики photo_camera 16:33 На Тернопільщині голова сільради в обхід депутатів хотіла "порішати" ділянку під забудову 16:07 Доба табору на Тернопільщині обійдеться від 280 до 400 гривень 15:35 Нове рішення суду в справі рейдерського захоплення на Гайовій. Чи повернеться власник на свою територію? 15:03 В Україні послаблюють карантин з 5 червня: що дозволять? 14:29 Наскільки корисні маски і соціальна дистанція: науковці проаналізували 172 дослідження з коронавірусу 14:05 В Україні з'явилася нова фінансова "піраміда": які є ознаки шахрайства? 13:29 3500 доларів житель Тернопільщини ходив "вибивати" з чеченцем: буде суд 13:05 Які змії є на Тернопільщині (ІНФОГРАФІКА) 12:40 У працівників швидкої з Тернополя - коронавірус. Хворий і багатодітний водій, діагноз - під питанням stars 11:56 Через карантин підприємців звільняють від орендної плати. Хто не отримає пільг? 11:31 Подробиці смертельної аварії в Озерній: водій з кумом та двома земляками їхали на заробітки до Польщі stars 11:03 У лікарнях Тернополя – 11 хворих на COVID-19. Стан двох дітей середньої важкості (ОНОВЛЕНЕ) 10:31 Де у Тернополі не буде світла 3 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up