Михайло Саакашвілі допомагає рятувати Дністер

Михайло Саакашвілі допомагає рятувати Дністер

Колишній президент Грузії, та колишній керівник Одеської ОДА Михайло Саакашвілі перебував у Тернопільській області у четвер, 9 березня.

Світлини з Саакашвілі виклав турист Борис Гора у себе на сторінці у "Фейсбуці".

"Люди, Я ВАМ ВСІМ ДУЖЕ-ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!!!
Був в Заліщиках, в НПП Дністровський каньйон - балакали туристи з чиновниками про сезон і співпрацю по всякому, були і не дуже культурні слова. Але розійшлися кожен з думкою шо все буде добре) Потім горошівська команда своїм бусом мене і Аллу Квач забрали на Брідок, де ми зустрілись з Саакашвілі, і там троха роздав листівок і мені вдалось зацікавити Михайла зфоткатись на березі Дністра, шо ми і зробили. Потім в Заставній був його виступ, але і там всі присутні звернули увагу на плакат, та й зі сцени вдалось мінімально про те шось сказати. Потім ми в РЕСТОРАНІ ВЕЧЕРЯЛИ! Уявляте, Гора в РЕСТОРАНІ!!! я був культурний, дивився шо інші роблять, думаю, шо не опозорився) Алла була біля самого нього, ну і мала нагоду там дуже то все розказати. Вважаю нашу поїздку, вдалою і потрібною.
Але я не про то хтів написати)))

В мене сьогодні ДН, і знаю, шо люди схочуть привітати, тому і хочу з вами пограти в таке. На Сході війна, багато друзів загиблих, калічених, їхніх родичів, дітей залишились самі, наші люди роблять блокаду, хтось там зараз нас захищає, тому я НЕ ХОЧУ НІЧОГО СВЯТКУВАТИ! Якшо ви хочете мені приємне зробити, розмістіть в себе пост на якусь з цих тем, проти гесів, за екологію, просто гарне фото з природи, з архівних якихось то, напишіть разом з Горою і воно вискочить в мене, і я пойму шо то ви привітали. АЛЕ НЕ ВІТАЙТЕ! Якшо хтось практичне ще й зробить, ну то взагалі, я буду дуже задоволений. Навіть просто лайканути і того буде достатньо", - написав пан Борис.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Розклад богослужінь та графік освячення великодніх кошиків у храмах Тернополя 19:00 Невід’ємні поліпшення для ще одного приміщенні в Центрі. Що можуть приватизувати? 18:00 На Великдень посилюють заходи безпеки для мешканців Тернопільщини 17:20 Рада ухвалила закон про автоматичне стягнення боргів: йдеться про відчуження майна Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 16:47 Незаконна порубка дерев у Вишнівецькому лісництві. Прокурори вимагають майже п'ять мільйонів 16:05 Заморозки не відступатимуть до Великодня: штормове попередження оголосили на Тернопільщині 15:13 Побили цивільного до крові в Тернополі. Очевидці кажуть — представники ТЦК play_circle_filled 14:50 «Дякуємо за життя!» У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців play_circle_filled photo_camera 14:40 Водій без посвідчення і у стані сп’яніння протаранив світлофор на Микулинецькій 14:25 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 квітня) 14:10 Великоднє тепло для захисників: учні школи №18 провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ photo_camera 13:35 Під час оповіщення у Золотниківській громаді чоловік пропонував хабар офіцеру громади і ТЦК 13:04 На два тижні перекриють рух на вулиці Вербицького 12:30 Віллу Вітошинських у Тернополі обіцяють зберегти: петицію підтримали, але без чіткого плану 12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:25 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 8 квітня 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день 10:45 Наловили риби на 100 тисяч: за браконьєрство у Тернополі затримали чоловіка, на Зборівщині — жінку 10:10 У Тернополі 60-річного чоловіка підозрюють у зґвалтуванні 14-річного хлопчика
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up