Міський голова вважає, що депутати проігнорували сесію

Міський голова вважає, що депутати проігнорували сесію

Міський голова вважає, що сесія міськради зірвалась через депутатів «Самопомочі» та «БПП». Мовляв, представники згадуваних партій втрутились у міжпартійний конфлікт, що виник  на сходах. 


Натомість в сторону своїх однопартійців, які блокували вхід, жодного осуду так і не прозвучало. 

Нагадаємо,  запланована на сьогодні, 24 квітня, сесія не відбулась. Вхід у міськраду блокували  представники ВО «Свобода». Ті зібрались, аби не пропустити у міськраду колишніх однопартійців - Романа Навроцького, Івана Сороколіта та Ігоря Турського, які, на їхню думку, зрадили партію. У останніх також вимагали добровільно здати мандат. Згадувані депутати також прийшли з підтримкою. Окрім колег-депутатів з міськради від «Самопомочі», «БПП», їх підтримати прийшли й виборці. Та увійти так і не вдалось. А сесії не відбулось.

Який вихід бачить із ситуації міський голова та коли ж  таки проведуть сесію, ми поцікавились у нього  через прес-службу. Тут відповіли, що міський голова Тернополя відреагував на сьогоднішні протистояння під міською радою. Та щодо  дати проведення сесії відповіді так і не дали.

- На превеликий жаль, частина депутатів проігнорувала роботу сесії, хоча представники практично всіх фракцій прийшли на сесійне засідання, - цитує прес-служба слова міського голови Сергія Надала. - Представники двох фракцій – «БПП» і «Самопоміч» не прийшли на роботу сесії, оскільки втрутились у внутрішньопартійний конфлікт, який виник при вході в міську раду. Представники однієї з партій намагалися не пустити до міської ради трьох депутатів, які були виключені з партії ВО «Свобода» через порушення виборчої програми, партійної дисципліни».

За інформацією прес-служби,  у зв’язку із загостренням ситуації і можливими сутичками, голова зустрівся з начальником Головного управління Нацполіції Олександром Богомолом та керівниками фракцій, які зібралися для проведення сесії. 

- Нами спільно було прийнято рішення не загострювати ситуацію та не проводити сесію міської ради, - цитує слова  Сергія Надала прес-служба. - Мені шкода, що тернополяни стали заручниками трьох депутатів, які були виключені з партійних списків. Сподіваюсь, що інші депутати все-таки зможуть мобілізуватися та найближчим часом зібратись, щоб провести сесію і забезпечити повноцінну роботу і міської ради і життєдіяльності міста.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Саня
    надал урод
  • Олег Кубіцький
    Ситуація буде загострюватися, поки злодійська радянська влада не забереться з міста!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:40 ДНК підтвердила загибель 35-річної Тетяни Попик. Її виявили разом із донькою Софійкою 19:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 грудня 19:00 Світлофор на Протасевича-Лесі Українки не витримує тривалих відключень світла — водії б’ють на сполох 18:00 У Дії може з'явитись можливість скаржитись на неправильно припарковані автомобілі Від читача 16:24 Як підготуватись до онлайн-співбесіди? 17:20 «Ми знову заручники»: другу добу мешканці 15 Квітня — без тепла і світла. Що відомо? 16:50 Дощ та туман прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 16:10 Жителів Тернопільщини запрошують пройти навчання у центрі підготовки до національного спротиву 15:15 Не вмикайте все одразу: енергетики попереджають про ризики аварій 14:34 Президент Зеленський запросив Папу Римського відвідати Україну 14:03 На бульварі Шевченка розширили Алею пам’яті про загиблих Героїв photo_camera 13:20 Забудовник сплатить на розвиток Кременецької громади 434 тис. грн — рішення суду 12:45 Чому демонтують будинок на Стуса, у який влучила ворожа ракета 19 листопада 12:15 Щеплення проти вірусу папіломи розпочнуть в Україні з 1 січня: хто отримає безоплатно 11:35 У центрі Тернополя встановлюють традиційну різдвяну шопку photo_camera 11:05 Тіло чоловіка виявили на місці пожежі в будинку на Чортківщині 10:50 Шахрай представився кіберполіцейським: жителька Тернопільщини втратила 100 тисяч гривень 10:16 Під час комендантської у Тернополі зупинили 16-річного водія без посвідчення: був у стані сп'яніння 09:37 Воїна з Тернопільщини Віталія Сидорука посмертно нагородили орденом Президента «Золота зірка» 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Назарія Хруща і Володимира Сапливого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up