Міськрада не дозволила провести благодійний ярмарок у Тернополі (ОНОВЛЕНО)

Міськрада не дозволила провести благодійний ярмарок у Тернополі (ОНОВЛЕНО)
Зібрати кошти на лікування семирічного Русланчика Кравця, продаючи домашню випічку, хотіли тернопільські активістки. Однак в міській раді не дали дозволу на проведення благодійного ярмарку.

Звернення щодо проведення благодійного ярмарку в Тернополі активістка Оксана Бучковська написала 17 лютого, занесла у відділ звернень громадян міської ради.

 - Звернення було написане на ім’я мера Сергія Надала, - розповідає Оксана. -  Мені сказали згодом прийти у той же відділ, аби дізнатись результат. То там і сказали, що дозволу немає. Його просто не дали.

Міськрада не дозволила провести благодійний ярмарок у Тернополі (ОНОВЛЕНО), фото №1 на сайті 20minut.ua

Відео дня

А відмову навіть не прокоментували. Сама активістка вже напекла пряників на запланований ярмарок, тож тепер хіба може продати їх бажаючим в інтернеті. А тим, хто хотів долучитися до випічки, чи вже напік печива, пропонує зробити аналогічно, або просто занести смаколики до хворого хлопчика у лікарню.

Провести ярмарок активістки хотіли 28 лютого біля магазину "Молоко". Обіцяли збереження громадського порядку, та й кількість учасниць була обмеженою - до 10 людей.

Нагадаємо, семирічному Русланчику Кравцю потрібно 112 тисяч євро на пересадку кісткового мозку. Лікарі дали буквально кілька тижнів на збір коштів, аби лікування було ефективним.

Відповідь міської ради:
У міській раді пояснюють, що не відмовили, а запропонували обрати інше місце, оскільки обране місце по вул. Сагайдачного (навпроти магазину "Молоко") не передбачене для проведення ярмарки, адже є багатолюдною пішохідною зоною, особливо в неділю. Ярмарок запропонували перенести до пам'ятника Івану Франку або Данилу Галицькому, щоб не заважати пішоходам.

Довідка:

Усім тим, хто бажає долучитися до фінансування лікування хлопчика, нагадуємо реквізити:

Картка ПриватБанку 5168 7573 0078 5617 (гривнева)).

Додаткова інформація за телефонами:
097-663-12-60 - мати Кравець Марія 
097-149-05-35 - батько Кравець Юрій 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up