Міськрада перевірить громадський туалет у парку

Спеціальну комісію, яка перевірить туалети в парку, створили в міській раді Тернополя.

 

 

Міськрада перевірить громадський туалет у парку

Мер міста ініціював створення цієї комісії для обстеження громадської вбиральні в парку Національного Відродження. Перевірка туалету потрібна у зв’язку з клопотанням КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя», пишуть на сайті міськради. До складу комісії ввійшли представники адміністрації парків, культурного, архітектурного і технічних підрозділів мерії.

Результати перевірки та пропозиції щодо вбиральні комісія має подати міському голові Тернополя до 5 травня цього року.

Коментарі (1)
  • Олег Кубіцький

    САМЕ ВІДПОВІДНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ РАДЯНСЬКОЇ ВЛАДИ ТЕРНОПОЛЯ - НАВОДИТИ ПОРЯДОК У ТУАЛЕТАХ, НА ЩОСЬ БІЛЬШЕ, РАДЯНСЬКА ВЛАДА НЕ ЗДАТНА!                                  Закон про декомунізацію    Що вважається пропагандою тоталітарних режимів?

    По-перше, такою пропагандою вважається публічне заперечення злочинного характеру комуністичного режиму 1917-1991 рр. в Україні або нацистського тоталітарного режиму. Наприклад, публікація про те, що Ленін не був злочинцем, а будував щасливу державу для робітників і селян. Або промова на тему, що Голодомор був через неврожай.

    По-друге, поширення інформації, спрямованої на виправдання злочинного характеру комуністичного чи нацистського режимів, діяльності радянських органів держбезпеки, встановлення радянської влади в Україні чи окремих її частинах.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up