Моряки з корвету "Тернопіль" готові іти у розвідку

Моряки з корвету "Тернопіль" готові іти у розвідку
46 членів екіпажу корвету "Тернопіль" ще з весни облаштувалися в Одесі. Моряки готові на цивільному судні іти боронити країну, каже т.в.о. командира "Тернополя" Олексія Кириллова.

Моряки служать на допоміжному цивільному кораблі, бо корвет "Тернопіль" російські окупанти українцям, попри обіцянки, не повернули. Про це заявив на прес-конференції 27 серпня пан Кириллов. Він навідався разом із колегою, командиром електро-механічної бойової частини судна, Сергієм Підлісним.

Моряки пояснюють, що не могли проігнорувати День міста, якому вони підшефні. Однак, як уточнив представник ГО "Ядро" Тарас Білан, на запрошення якого приїхали офіцери, основна місія перебування моряків у Тернополі - пошук меценатів для ремонту судна.

- Перш за все, потрібна спеціальна фарба для корабля, також різні кабелі та електро-технічні пристрої, - перелічує громадський активіст.

За словами т.в.о. командира корвету, цивільне судно, на якому зараз служить екіпаж "Тернополя", не у дуже поганому стані. І що моряки працюють над його відновленням.

- На День Незалежності ми брали участь у морському параді в Одесі на цьому кораблі, - розповідає Олексій Киррилов. - А у вересні, можливо, ми вже повноцінно вийдемо у ньому в море.

Самий же корабель, каже т.в.о. командира, не ремонтували ще з 1990-х.

- Але після ремонту його можна використовувати, наприклад, як судно-розвідник, - додав моряк.

Чи все ж корвет "Тернопіль" окупанти збираються повернути військово-морським силам України, пан Кириллов не відповів. Пояснює, що це - "політичні рішення", тому його не коментуватиме.

- Скажу тільки, що корвет перебуває у південній бухті Севастополя. Перед судном виставлена охорона. Чи не понищили корабель - мені невідомо, - уточнює моряк.

Наразі на цивільному судні служать 46 членів екіпажу "Тернополя". До анексії Криму у команді налічувалося майже вдвічі більше моряків.

- Просто тепер у когось контракт закінчився, ще когось перевели на бойові кораблі, - пояснює Олексій Кириллов. - Але були і зрадники, які перейшли до росіян...

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Тернопільські медики — в складі першої в історії України верифікованої Команди медицини катастроф 19:00 Без репетиторів, але з вірою в результат: секрет успіху випускника Віктора Вельгача, який набрав двічі по 200 балів на НМТ 18:00 Купівля квитків за кордон обернулась втратою грошей: тернополянин став жертвою шахрая 17:20 14 людей, серед яких дитина, потонули за тиждень на водоймах в Україні Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:50 Ветерани можуть безкоштовно перевірити та відновити зір: як скористатися програмою 16:10 Стадіон у Млинівцях заростає травою: у міськраді пояснили, чому за ним не доглядають 15:45 У медуніверситеті випустили перших магістрів-протезистів: фахівці нового покоління складали державні іспити photo_camera 15:22 Виманила гроші у вдови за обіцянку повернення тіла військового: що вирішив суд 14:45 У Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості 14:10 Обіцяв перевести пораненого військового в тил за $3500: як суд покарав екслікаря 13:35 У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу 13:05 На Дамбі зріжуть вісім сухостійних каштанів 12:30 Нацбанк вимагає звільнити гендиректора Укрпошти: заяви двох сторін 11:45 Понад 500 тисяч на паркани: у Тернополі встановлюють нові пішохідні огородження photo_camera 11:10 Тернопільські рятувальники допомагають розшукати 13-річного хлопця, який зник біля Дністра 10:37 «Я вбив дружину»: неправдивий дзвінок в поліцію обернувся штрафом для чоловіка з Великогаївської громади 10:00 «Справжнє партнерство перевіряється тоді, коли вистачає мудрості не дозволити руйнувати взаємну довіру». Звернення до поляків та українців 09:30 В Україні зміняться правила поповнення карток через термінали 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Григорія Демчука та Руслана Гуравського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up