Музичний фестиваль «Файне місто» може переїхати на Хмельниччину

Музичний фестиваль «Файне місто» може переїхати на Хмельниччину
  • Міжнародний фест щороку збирає тисячі людей.
  • На останньому «Файному місті» виступали  «Guano Apes» та інші зірки світового рівня.
  • Усі попередні п’ять фестивалів проходили біля Тернополя.
  • Організатори можуть змінити локацію. Серед варіантів – Хмельницька область.

«Файне місто» може переїхати. Про це повідомив один із співорганізаторів міжнародного музичного фестивалю Максим Чекрашин. Сьогодні, 19 жовтня, він оглядав локацію біля Шепетівки Хмельницької області. Тут зірки світового рівня і кількатисячна армія їхніх прихильників може зібратися з 20 по 22 липня.

Перші п’ять фестивалів «Файне місто» незмінно проходили біля Тернополя. Організатори уже визначили дату проведення наступного – 20-22 липня 2018 року. А от із місцем поки не визначилися.

- Цілком ймовірно, що фестиваль переїде. Шостий фестиваль буде лише один. А от де саме, наразі ще не відомо. Номінально ми планували, що біля Тернополя. Проте, зараз до нас звертаються з цікавими пропозиціям, які ми розглядаємо. Сьогодні були в Шепетівці. Наразі не хочемо "світити" усі можливі локації, щоб нічого не зірвалося - повідомив співорганізатор «Файного міста» Максим Черкашин.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • 123
    Ну і хай пездують

    менше тих одичалих будуть ходити
  • Ось так!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Для сімей зниклих безвісти захисників оновили процедуру видачі посвідчень на пільги 21:00 Понад 4,6 млн грн виділять закладам освіти в Тернополі 20:00 Без цукру та консервантів: у Тернополі розвивають підприємство сублімованих смаколиків Tobi photo_camera 19:00 Не всюди однаково: який стан громадських вбиралень у Тернополі play_circle_filled photo_camera Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 18:56 Аварія біля села Камʼянки. Рух ускладнений 18:00 Жителька Тернопільщини втратила понад 30 тисяч гривень, продаючи гітару через фейкову «Безпечну доставку» 17:35 Резонансна справа Марчука: суд чекає на зразки підпису, щоб розпочати експертизу 17:00 Лєра Мандзюк 1 травня з яскравим концертом у Тернополі: «Буде багато спілкування та імпровізації!» photo_camera 16:27 Замах на вбивство: чому прокуратура просила взяти школярку під варту і що говорить прокурор про булінг 16:05 Тарифи на електроенергію для населення зафіксували ще на пів року 15:30 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через заморозки 15:05 Воєнний стан та мобілізацію продовжили ще на три місяці: Зеленський підписав закони 14:30 У крадіжці електросамоката підозрюють 26-річного тернополянина 14:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: у суді допитують свідків і перевіряють довідку адвоката 13:32 Суд обрав запобіжний захід 15-річній школярці, яку підозрюють у нападі на однокласницю (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled 13:30 На фасаді школи №11 відкрили пам’ятну дошку на честь Героїв 44-ї окремої артбригади 12:59 На 15 Квітня водій вантажівки припаркувався одразу на шести місцях для осіб з інвалідністю play_circle_filled 12:30 Через аварію на водогоні без води сім вулиць на Східному 11:44 В аварії в Кременці постраждала вагітна водійка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up