У сови, яку чоловік знайшов на "БАМі", черепно-мозкова травма. Пташка уже в Києві

У сови, яку чоловік знайшов на "БАМі", черепно-мозкова травма. Пташка уже в Києві
  • Сову, яка не може стояти, тернополянин знайшов біля пологового будинку на "БАМі" у неділю, 3 березня.
  • Чоловік забрав птаха додому і шукав, хто б міг допомогти. Пташку відправили у Київ на лікування. 

- Я займаюся декоративними птахами, розводжу їх. Вчора (3 березня) на "БАМі" біля пологового пішов рвати гілля, бо вже на гнізда хочу ставити своїх птахів, - розповідає Юрій Дмитровський. - Дорогою біля дерев побачив сову. Птах побачив мене і полетів. А біля того місця, де був він, я почув, що щось шипить. А там лежала інша сова. Так розумію, що то кавалер був. Я подумав, оскільки займаюся птахами, то візьму додому і подивлюся що з птахом.

Чоловік забрав сову додому, напоїв її водою, погодував та дав ліки. Але побачив, що птах не може стояти.

- М'язи на лапках в неї працюють, але стояти чомусь не може, - продовжує пан Юрій. - Я вже телефонував до тернопільських ветеринарів, але вони не знають в чому може бути причина. Бо спеціалізуються на собаках, котах. Потрібен лікар, який працює з птахами. 

Через кілька годин після публікації пан Юрій повідомив редакції, що сьогодні (4 березня) сова поїде до Києва.

- Мені на вайбер скинули контакти до людей, які в Києві займаються розведенням та лікуванням птахів, - каже чоловік. - Це притулок для тварин "Лунная долина". Я з ними зв'язався, вони сказали, що можу відправити пташку їм. А причина того, що вона не може стояти може бути у тому, що вдарилася головою. 

Вранці 6 березня чоловік повідомив, що пташка вже в Києві. У неї черепно-мозкова травма. У притулку для тварин обіцяють поставити пташку на ноги.

Чоловік дякує журналістам та всім, хто відгукнувся на його прохання допомогти. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • РУХ!
    Привіт.

    http://forum.te.ua - форум Крапки, там колись була тема, один з модерів знайшов сича і теж його вихожував. То в темі відписувались орнітологи, Чим зміг..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera 15:02 Дочка каже, що мама померла після побиття. А що вирішив суд? 15:00 Стипендії виплачуватимуть по новому з 1 вересня: що треба знати студентам 14:00 У Великіх Гаяя сталася пожежа на пилорамі photo_camera 13:00 Більше 5,5 гектара за добу охопив вогонь на Тернопільщині: горіла суха трава, будинки і техніка photo_camera 12:00 Шукала роботу онлайн — втратила 40 тисяч: у Тернополі розслідують шахрайство 11:00 ​​​​​​​Земля, квартири і Статут громади: що планують розглянути на сесії міськради 10:00 Юна спортсменка з Тернополя стала призеркою всеукраїнського турніру з самбо photo_camera 09:00 На Харківщині загинув воїн з Козівської громади Герой Володимир Слома 07:21 Вночі ворог бив ракетами та дронами: під ударом — Київщина, є жертви
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up