На Борщівщині ледь не втопився громадянин Чехії

На Борщівщині ледь не втопився громадянин Чехії

Необережна поведінка на воді ледь не обернулася трагедією для громадянина Республіки Чехія, 1988 року народження, який гостюючи на Тернопільщині, під час відпочинку на ставі в с. Мушкатівка Борщівського району вирішив «освіжитися» та, вочевидь, не розрахував власних можливостей.

Повідомлення про те що на воді в с.Мушкатівка Борщівського району топиться людина рятувальники отримали 10 серпня о 17.02. За словами очевидців, чоловік заплив на середину водойми та почав тонути: час від часу він то зникав, занурюючись з головою, то виринав на поверхні. При цьому він кликав по допомогу. На виклик з м. Борщів негайно вирушив черговий караул ДПРЧ-8.

Прибувши до місця надзвичайної події, працівники ДСНС запобігли лиху. За допомогою човна та рятувального круга вони врятували потерпілого, який вже з останніх сил боровся за своє життя. Геть знесиленого чоловіка доправили на берег, де йому було надано долікарську допомогу. Від подальшої шпиталізації той відмовився.

А вже наступного дня врятований завітав до Борщівського районного відділу ДСНС, аби висловити свою безмежну вдячність людям, завдяки яким він залишився живий.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:37 Помер відомий лікар-судово-медичний експерт з Тернополя Ігор Юхимець 09:00 На Тернопільщині через негоду пошкоджені електромережі: тисячі людей без світла 08:00 2000 гривень на перевірку здоров'я: українці, яким більше 40 років отримають кошти від держави 21:03 Новини Тернополя за 22-28 грудня: дивіться відео! play_circle_filled Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 20:30 40 днів після трагедії: у Тернополі молились за жертв російської атаки 20:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 29 грудня 19:00 Просять встановити світлофор на Дружбі через часті аварії — петиція 17:00 На церковній землі багатоповерхівці не місце: громада виграла справу у Верховному суді. Що далі 16:00 Там во Бахмуті: хор «Гомін» заспівав скорботну коляду, яку написав тернополянин Олег Вітвіцький play_circle_filled photo_camera 15:09 З хуртовинами та вітром Тернопільщина зустріне останні дні 2025 року 14:00 Це має бути обов'язковою навичкою кожного: добірка курсів домедичної допомоги у Тернополі 13:45 Смертельна аварія на Об’їзній 13:03 Тернопіль засипає снігом: скільки техніки працює на дорогах і тротуарах міста 12:03 Судили адміністратора Viber-групи, який повідомляв про переміщення ТЦК 11:05 Через складні погодні умови частина Тернопільщини без світла 10:02 Тернопільські спортсмени здобули 21 медаль на всеукраїнському турнірі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up