На Довженка лежав п'яний хлопець без ознак життя

На Довженка лежав п'яний хлопець без ознак життя

«Хлопець без ознак життя лежить на траві, на вулиці Довженка», – розповіла патрульним заявниця у неділю, 23 липня, близько 6-ї години ранку.

Приїхавши на виклик, поліцейські виявили на узбіччі дороги хлопця у стані сильного алкогольного сп’яніння. Охоронці порядку спробували розпитати його дані, але він навіть не зміг пояснити як його звати.

На місце події патрульні викликали бригаду швидкої допомоги. Згодом, поліцейським вдалося встановити батьків 20-річного хлопця і повідомити їх про місцезнаходження сина. Коли вони приїхали, провели з ними профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Пан Андрій
    То певно з фестивалю)

    Сьогодні бачив такі ,,тіла,, з рюбзачками,топали по хмельницькій трасі ,стараючись спинити проїзджаючі авто
    Piter Savka reply Пан Андрій
    Їх ше зо дві неділі будуть збирати там по полях
    911! reply Пан Андрій
    алконафти)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:02 За смерть 24-річного мотоцикліста водій Hyundai отримав умовний термін 11:00 Третину нових компаній на Тернопільщині у 2025 році очолили жінки 10:00 «Нехай це буде свято весни»: чи відзначають тернополяни 8 Березня? 09:00 «На щиті» повертається додому Герой із села Залісці Юрій Швець Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 21:00 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 20:03 У Кременці пасажирка випала з маршрутки й отримала тяжкий перелом: судили водія 19:00 Коли викликати аварійну водоканалу, а при якому пошкодженні дзвонити в ЖЕК чи ОСББ 18:00 У Гусятині відкрили простір реабілітації 17:00 100 років виповнилося Теклі Коцур із Великого Ходачкова 16:18 Спортсмен з Тернополя завоював для України перше «золото» Паралімпіади-2026 16:00 У Тернополі відкрили простір спецпідрозділу ГУР «Артан» 15:06 У міській лікарні №2 в Тернополі оновлять приміщення та під’їзд до поліклініки 14:05 «Шукаю не лише свого Романа, а всіх лютівців»: історія поліцейської, яка об'єднує сім'ї зниклих бійців photo_camera 13:02 Перекинулися в кювет: в ДТП потрапили комунальники з Тернополя. Один з них — на лаві підсудних
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up