На головну роль у кіно шукають тернополянку

На головну роль у кіно шукають тернополянку
Кадр з тізеру
Продюсер Віталій Жаховський для зйомок у трилері шукає харизматичну актрису на головну роль. Акторська освіта не обов”язкова, а от закордонний паспорт - необхідний, оскільки зйомки ще будуть в Німеччині.

- Це трилер у якому є і романтика, і пригоди, і містика, і кримінал, - розповідає виконавчий продюсер Віталій Жаховський. - Сам я тернополянин, а інвестор фільму з Америки. Також зніматимуться німці і тому фільм називається німецько-українським. Ми плануємо робити прокат цього фільму по Україні, Росії, Німеччині та Америці.

За сюжетом фільму, головний герой - молодий 20-річний юнак, який є сновидою. Йому сняться сни, а вранці він знаходить якісь речі та предмети з тих снів. Він не може зрозуміти, що з ним коїться і боїться комусь розказати. Цей юнак закохується в дівчину, батько якої бізнесмен, а мама християнка. І батько забороняє їм зустрічатись. У фільмі ще є група приватних детективів, які шукають для СБУ наркодилерів. Один із цих детективів двоюрідний брат головного героя. В кінці фільму він допомагатиме йому визволити дівчину, яку викрадуть. Ще є «авторитети» - злодії, які займаються рейдерством в місті.

- Вони викрали начальника заводу, хотіли запропонувати йому мільйон доларів, щоб той переписав на них завод, - продовжує Віталій. - У них був мільйон та готові документи на передачу власності заводу і вони хотіли вивезти цього начальника в ліс, щоб натякнути на всю серйозність їхніх намірів.

За сюжетом сновида потрапляє у те саме місце, де були злодії і вранці, коли прокидається, то знаходить брелок від авто. А на території, де він працює стоїть джип, в якому мільйон доларів і документи.

- Його шукають, камера його зафіксувала десь біля магазину, роблять фоторобот хлопця, - розповідає чоловік. - Він не знає, що робиться і йому до того всього ще якісь демони сняться. Глядач не може зрозуміти, що це коїться, але кінцівка фільму дуже позитивна. Ми уже відзняли 50% фільму і нам потрібно дві дівчини на головні ролі.

Шукають саме дві актриси, оскільки за сценарієм дівчата - цнотливі християнки і за традиціями до шлюбу вони не можуть гуляти поодинці.

- Потрібно, щоб людина була така, яка бачить себе в цьому, яка зможе відтворити емоції, - пояснює Віталій Жаховський. - То заплакати, то засміятись, то «прикол кинути». Щоб це не була мумія, а жива людина. Щоб, скажімо, навіть якби сюжет фільму був ніякий, а щоб її всі запам”ятали.

Акторську освіту мати не обов”язково, каже продюсер, головне, щоб дівчата були талановитими.

- Обов”язкова умова, щоб був закордонний паспорт, - каже чоловік. - Оскільки зйомки ще будуть в Німеччині, то щоб була можливість туди виїхати. Сценарій українською мовою, тому знання іноземної не обов’язкове. Я тернополянин і не вірю, що у Тернополі немає талановитих дівчат, які б могли зніматись в кіно.

Щодо оплати, то актрисам платитимуть 100 грн за годину роботи на знімальному майданчику. А також до 5% від прокату фільму.

- Відсоток від прокату ще буде обговорюватись, але загалом це до 5%, - пояснює Віталій Жаховський. - Також з дівчатами будуть підписані контракти. У нас є тізер фільму, але він на російській мові тому, що ми колись подавали його як проект у Москву для того, щоб знайти інвестора. Але зараз знайшли інвестора і цей тізер залишився суто для того, щоб люди могли побачити про що фільм.

Даний тізер відповідає 30% того сценарію, за яким знімають фільм, пояснює продюсер. Але загалом суть практично та ж.

- Ми хочемо, щоб цей фільм дійшов до такого рівня, щоб люди не шкодували, що вони витралили свій час та гроші на його перегляд в кінотеатрі, - додає чоловік. - Це повчальне кіно, бо у ньому йде смуга духовного виховання.

До слова, в подальшому команда Віталія планує створити клуб, так звану молодіжну організацію, де б люди могли голосувати у відборах на кастинги, проявляти свої ідеї та проекти.

PS:

- Ми уже знайшли актрис, - повідомив Віталій Жаховський. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
  • Анонім

    тільки візьміть мене ... ,до Германії так тягне

  • Анонім
    дві тернополянки ? німці ? мабуть на великому екрані ми цей фільм не побачимо :)
  • Piter Savka
    В Німеччині ?   Ви впевнені що жанр цього кіно "пригоди" ?
  • Анонім
    "юнак закохується в дівчину, батько якої бізнесмен, а мама християнка..."

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:45 Тернопільська «Нива» зазнала розгромної поразки від «Фенікса-Маріуполь» play_circle_filled 20:10 Тернопільські школярі представили Україну в Римі та обмінялися прапорами з президенткою Європарламенту photo_camera 20:00 Пропонують зарплати до 300 тисяч: добірка вакансій з бронюванням на Тернопільщині 19:00 До майже 7 000 гривень за квиток: скільки коштує доїхати автобусом з Тернополя до країн Європи Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 18:00 У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд 17:02 У Тернополі вперше відбувається обласний конкурс скрипкового мистецтва імені Ренати Дзігасової 16:00 Біля автовокзалу в Тернополі небайдужі врятували сімох цуценят play_circle_filled 15:25 Обрали голову Борщівського районного суду 14:20 Зміни до бюджету-2026: куди спрямують кошти у Тернополі 13:19 На дамбі Тернопільського ставу планують встановити камери автоматичної фіксації швидкості 13:00 У Дністровському каньйоні освятили хрест біля джерела святого Григорія та облаштували місце відпочинку 12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up