На "Канаді" встановлять обмежувачі руху, пішохідний перехід та світлофор

На "Канаді" встановлять обмежувачі руху, пішохідний перехід та світлофор
  • Облаштувати обмежувачі швидкості на перехресті вул. Коновальця та Рєпіна, світлофора та пішохідного переходу просять тернополяни. 
  • Клопотання підтримали депутати на сесії Тернопільської міської ради у п'ятницю, 5 жовтня. 

З колективним зверненням до депутата Назара Зелінки звернулись мешканці жителі його округу щодо облаштування обмежувача швидкості у вигляді піднятого на рівні тротуару пішохідного переходу або пристрою примусового зниження швидкості та світлофору на перехресті вулиць Коновальця та Рєпіна. Та пішохідного переходу через вулицю Коновальця в районі повороту на вулицю Вербицького та кінцевої зупинки маршрутки №29.

- На всій досить довгій вулиці Коновальця всього три пішохідні переходи, - каже Назар Зелінка. -  Коли ліва сторона вулиці була ще незабудованою, то такої кількості переходів, можливо, було достатньо. Але за останніх десять років там збудували десять багатоповерхівок, дві школи та дитсадок.

Мешканці не мають де безпечно перейти вулицю, тому часто  переходять дорогу у невстановлених місцях. А це, як каже пан Зелінка, створює аварійні ситуації, ДТП та небезпеку для тернополян. Крім того, місце заселення будинків збудованих на вулиці Вербицького на території колишнього КП "Зелене господарство" збільшився потік авто по вулиці Рєпіна в сторону Коновальця. Нерегульоване перехрестя створює затори на даній ділянці та ускладнює виїзд автомобіля швидкої допомоги зі станції швидкої допомоги на вулиці Рєпіна.

Клопотання Назара Зелінки підтримали 33 депутати. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:15 Рятувальники загасили пожежі у двох районах Тернопільщини 10:43 У Нагірянці п'яний водій в'їхав у будівлю 10:10 «Захист банківського рахунку» обійшовся жительці Тернопільщини в 46 тисяч гривень 09:30 Зміни з 1 червня: нові правила бронювання, реформи в армії та дедлайн оцифрування трудових книжок Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Ігоря Стельмащука та Романа Базюка 08:00 Літо на Тернопільщині розпочинається з невеликих дощів та тепла: прогноз погоди 21:00 Перегони на велосипедах, біговелах та самокатах влаштують для дітей у Тернополі 20:00 Джерсейське молоко та натуральний фермент: в «Агроленді» варили сир для гостей play_circle_filled photo_camera 19:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити 18:00 В Україні оновлюють шкільні їдальні: на проєкт спрямували ще 350 млн грн (опитування) 17:01 Дегустація з шансом виграти iPhone: на фестивалі в Агроленді порівнюють молоко двох порід корів 16:00 П’ять ліцеїв Тернопільщини отримають державне фінансування на сучасні лабораторії 15:00 Тернопільський музикант освідчився коханій під час концерту Дорофеєвої play_circle_filled 14:01 Дегустації, крафтові вироби та концерти: перший національний фестиваль молока відкрили у Великому Ходачкові photo_camera 13:00 Із червня на українців чекають зміни в мобілізації та бронюванні 12:00 Добірка активних і драйвових розваг у Тернополі: що пропонують і скільки це коштує
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up