На “Китайській стіні” у Тернополі з’явилась ілюмінація

На “Китайській стіні” у Тернополі з’явилась ілюмінація
  • На будинку за адресою С.Бандери, 96 встановили ілюмінацію, яка світиться цілу ніч.
  • Це 3D-освітлення, яке цього року прикрашало головну новорічну ялинку Тернополя.
  • Працює інсталяція щоденно.

Ілюмінацію встановили, як привітання для гостей та жителів міста.

Екран виробництва ПП "Ялинка України", вже кілька тижнів прикрашає один із в'їздів у Тернопіль, вітаючи гостей та викликаючи посмішки у перехожих, повідомили в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Жителі будинку кажуть, їм подобається, що їхній дім так прикрасили. Дехто з мешканців будинку взагалі не знав, що на стіні будинку з’явилась така ілюмінація.

 - Мені подобається, як на мене - це прикраса для міста, - каже мешканка будинку пані Галина.

Ілюмінація багатофункціональна, тому її можна використовувати не лише в якості окраси для новорічного дерева, але й у вигляді такого екрану. Він підключений до мережі вуличного освітлення, відповідно час початку та кінця роботи синхронізований із часом, коли вмикається та вимикається зовнішнє освітлення, зазнають у ЖКГ. 

Ймовірно, що працюватиме екран сезонно, оскільки не за горами підготовка до новорічно-різдвяних свят.


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
  • Юлія Зелененька
    Ні, не подобається!!! Бо живу навпроти, і ця ілюмінація світить та блимає цілу ніч!!! Вже куди тільки не звертались, і результату 0!
    Вова reply Юлія Зелененька
    Попробуйте в санстанцію.
    Юлія Зелененька reply Вова
    Дякую, спробуємо.
  • Anonymous
    Отже, на щорічний монтаж-демонтаж, електроенергію, яку це "диво" споживає гроші у казні громади міста Тернополя є, а на фінансування груп продовженого дня у школах - нема?
  • Вова
    Ви запитайте як спиться людям вікна яких виходять на цю ілюмінацію.
    Ната Лия reply Вова
    трохи постраждайте,заради краси)скоро зима,знімуть)
    Юлія Зелененька reply Ната Лия
    Серйозно? А чому це люди мають "трохи страждати"? І це не краса для мешканців будинку навпроти, це суцільний жах! Цілісіньку ніч блимання у вікна! На балконі можна книжку читати, це нормально?
    Ната Лия reply Юлія Зелененька
    звичайно,це ненормально!!!!але!!як нам всім подобоється дивитись на освітлені нічною ілюмінацією,европейські міста!!!ну? гарно ???а там теж люди живуть і ім блимає і світить!це недолік життя у містах)на селах значно спокійніше!
    Myhailo Povoroznyk reply Ната Лия
    Скажітьсвою адресу, я вам організую красу у вигляді світлового шоу по ваших вікнах, подивимось як вам буде цікаво)
    Ната Лия reply Myhailo Povoroznyk
    дякую))))я живу біля четвертоі школи))))світлового і шумового шоу мені хватає))ще більще....ну попробуйте!може організуйте)))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up